Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk - Gassiev (21.10.2017 Newark)
22-10-2017, 10:42 AM
Post: #40
RE: Włodarczyk - Gassiev (21.10.2017 Newark)
Babiloński do Łapina to ciska się za każdym razem, jak tylko bokserowi tego trenera powinie się noga. To samo było po porażce Szpilki. Łapin mówi wprost, że się z Babilońskim nie lubią i tyle. Między wierszami można wyczytać, że Babilońskiemu nie pasuje twardy styl i nieugiętość w kontrowersyjnych sprawach. Choć nikt nie potwierdził, że chodzi o wpadki dopingowe.

Co do walk, nadrobiłem.

Masternak - fajnie, że wygrał przed czasem. Sporo lepszy od rywala. Czyli jak to on - od półfinalistów turniejów dostaje baty, ale drugą ligę pokonuje bardzo wyraźnie. Teraz ma walczyć z Keithem Tapią, który wygrał inną walkę rezerwową (10;0 z Kayode).

Włodarczyk - w sumie nie ma co pisać. Zadał dwa fajne ciosy w jednej kombinacji przez 2,5 rundy i padł. Cieszy że był trochę bardziej ruchliwy niż zwykle.

Sulęcki - przyznam, że jestem rozczarowany. Dla mnie walka obnażyła Sulęckiego. Zyskał pieniądze, miejsce w rankingu, kolejną dużą walkę i ogólny fejm bo okazał się zwycięzcą bardzo fajnej wojenki. Tylko, że była to wojenka z dużo mniejszym przeciwnikiem, który z łatwością skracał dystans. Z dużo słabszym, wacianym przeciwnikiem który go podłączył. Do tego trochę stronniczy komentarz o tym, że "Culcay jest dziurawy", a Sulęcki był niewiele lepszy.
Spodziewałem się większej części walki utrzymanej w dystansie i tych serii Maćka. Zamiast tego pozwolił na jakąś młóckę i wymiany niczym Fonfara z Cleverlym. Mam wrażenie (a chciałbym się bardzo mylić), że tutaj pewność siebie Maćka wzrośnie do niewyobrażalnych rozmiarów, uwierzy że jest niezniszczalny i będzie chciał kolejnej ringowej wojny. A taka z Charlo, którego wyzywał do walki, albo innym mistrzem (pomijając Larę, bo to jeszcze inny poziom) kończy się przed czasem.

Osobna wzmianka na temat Gassieva - dla mnie jest faworytem w walce z Dorticosem (choć będę kibicował Kubańczykowi), zacieram ręce o możliwym finale Usyk-Gassiev.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Włodarczyk - Gassiev (21.10.2017 Newark) - Gogolius - 22-10-2017 10:42 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości