Ankieta: Canelo vs GGG
Ankieta jest zamknięta.
Canelo PTS 27.78% 5 27.78%
Canelo KO 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
GGG PTS 33.33% 6 33.33%
GGG KO 38.89% 7 38.89%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas
17-09-2017, 01:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2017 02:10 PM przez Hugo.)
Post: #249
RE: Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas
@RSC
Można pisać, to co się myśli, a nawet jest to wskazane. Człowiek kulturalny robi to w ten sposób, żeby nie obrazić adwersarza. Np. "Nie masz racji". Określenie "napisałeś głupoty" jest obraźliwe, bo oznacza mniej więcej to samo, co "jesteś głupi". A to jest dyskusja na poziomie piaskownicy i ja w takiej uczestniczył nie będę.
Ani z Tobą, ani z nikim innym.

Nie pastwcie się nad red. Golcem z Boxingu. To bardzo bystry obserwator i dobry znawca boksu. A że tym razem się pomylił? No, cóż. Nobody is perfect.

Ja przyznaję, że byłem dzisiaj mocno zaskoczony 3 razy, Pierwszy raz w ringu postawą obydwu rywali. Konkretnie Gołowkinem in minus, a Alvarezem in plus. Po drugie werdyktem. Kiedy usłyszałem, że Adalaide Byrd wypunktowała 118:110 dla Canelo, byłem pewien, że zaraz usłyszę Dave Moretti 120:108 dla Canelo. A tu szok! Remis!
Dodam jeszcze, że wydawało mi się, że Gołowkin przyjął ten werdykt z wielką ulgą, natomiast Canelo z rozczarowaniem.

Trzecie i największe zaskoczenie to jednak hucpa rozpętana po walce. Ci sami amerykańscy "fachowcy od boksu", którzy jeszcze rok temu kwestionowali umiejętności Gołowkina i pytali: "Z kim on walczył?", teraz nagle zaczęli się prześcigać w wychwalaniu go pod niebiosa i głośnym krzyku o korupcji w boksie. W świat poszedł przekaz o rażąco skrzywdzonym pięściarzu z Kazachstanu, który został natychmiast podchwycony przez lokalnych redaktorów od boksu.

Kiedy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Czasami może jednak chodzić też o politykę. Jeżeli zestawimy dwukrotne bezwzględne, perfidne zwałowanie (w drugiej walce połączone z fizycznym sponiewieraniem ciosami poniżej pasa) Rosjanina Kowalowa z nieoczekiwanym wielce kurtuazyjnym potraktowaniem Kazacha Gołowkina to otrzymamy z USA dość ciekawy przekaz: Nie lubimy Rosjan, ale Kazachów kochamy. Do tego stopnia, że w przyszłości chętnie przyjmiemy ich do NATO.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas - Hugo - 17-09-2017 01:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości