Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
31-12-2015, 04:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2015 04:56 PM przez Gogolius.)
Post: #240
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki)
Za to drugie, co jednocześnie oznacza że to pierwsze nie ma znaczenia.
Nie wiem czy jest jakaś metoda powtórnego prawidłowego badania próbki, jeżeli już ktoś się ją zajął i stwierdzono uchybienia.
Na prostą sprawę to tak jakby RUSADA wrzuciła mąkę do próbki: udowodniono wrzucenie mąki, więc nikt nie sprawdza już tego pod kątem zabronionych substancji bo przez "nieprzestrzeganie procedur" można rozumieć wszystko, z celowym zanieczyszczaniem próbek włącznie.

2) Dlaczego? <- ponieważ RUSADA jest zamieszana w skandal dopingowy związany z lekkoatletami z Rosji. Na obecną chwilę jej autorytet w badaniach czegokolwiek jest równy zero.

1) No bardzo jestem ciekawy tego sledztwa WBC i WADA. Jednego dnia czytam ze wpadli... za chwile ze ich oczyszczaja.


Dla mnie fakt, że doping na gali Rosji w walce Rosjan sprawdza rosyjska agencja antydopingowa jest dużo bardziej podejrzany, od ew. machlojek WBC i WADA. Od samego początku motyw z koksem Durodoli i Wacha wyglądał na naciągany, więc jeśli już bawić się we wróżkę (bo ciężko o jakieś żelazne fakty) to prędzej można stwierdzić, że nie brali niż brali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kazań 04.11.2015 (Wach vs Powietkin i inne walki) - Gogolius - 31-12-2015 04:53 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości