Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
01-08-2014, 04:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2014 02:57 PM przez kubala1122331.)
Post: #28
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Jako, że pierwsza gala zaczyna się już za 2 godziny już dziś sobie "pogram". Bet nie wystawił jeszcze wszystkich kursów, ale te najważniejsze już są. Mam nadzieję na lepszą skuteczność kierunków, jeśli takowa się nie pojawi będzie trzeba pomyśleć nad 2-3 tygodniową przerwą.

KIERUNKI:
1. Frankie Gavin - Leonard Bundu (piątek)
Gavin PTS 1.57

Dla mnie ten kurs to trochę śmiech na sali. Znaczy się, raczej na pewno będziemy świadkami werdyktu punktowego, ale buki praktycznie skreślają Włocha. Nie mam pojęcia dlaczego, bo to naprawdę dobry, twardy i solidny zawodnik, który w ringu zostawia serce i dusze. Pamiętam jak do jednej bramki zdeklasował naszego Rafała Jackiewicza, neutralizując wszystkie jego atuty. Dlaczego więc gram na ten bet? Głownie dlatego, że sędziów za sobą będzie miał zapewne Frankie, a po drugie on sam jest świetnym bokserem, dużo bardziej doświadczonym walkami z dobrymi rywalami niż jego dzisiejszy rywal. Dla mnie 6.50 na Bundu PTS jest value, ale dużo bezpieczniejszym typem jest Gavin PTS i myślę, że właśnie takie rozstrzygnięcie w tej walce padnie.

2. Jessie Vargas - Anton Novikov (sobota)
Vargas PTS 1.53
Kolejny dla mnie za niski kurs. Novikova przyznam się nie znam zupełnie, ale chyba bokser dostający mistrzowską szansę z rekordem 29-0 musi pokazywać określone umiejętności? Jednak pewnie nie na tyle, żeby pokonać w pierwszej obronie pasa Jessiego Vargasa, który zdobył tytuł pokonując bardzo dobrego Khabiba Allakhverdeva. W sumie kurs do ew. dubla, trebla, jak będę grał, to na pewno go wcisnę, choć wydaje mi się on całkiem nieatrakcyjny

3. Sergey Kovalev - Blake Camparello
under 8.5 rundy 1.44

Króciutko. 1,1,1,1,2,2.1,2,1,1,2,6,2,2,3,2,2,7,2,3,3,4,2,7. Oto rundy w którch swoje walki kończył rosyjski zabójca. Naprawdę nie mam pojęcia dlaczego walka miała by tym razem potrwać dłużej. Osoba Camparello na pewno tego nie gwarantuje. Mimo, że kurs niewielki to chyba warty pogrania

4. Brandon Rios - Diego Chavez
Rios PTS 2.40

Dla mnie BET TYGODNIA. Diego Chavez jest naprawdę solidnym zawodnikiem, co udowodnił w ostatniej swojej walce, stawiając megatrudne warunki Kaithowi Thurmanowi. Z kolei Rios wraca po dwóch porażkach z rąk Alvarado i Pacquiao. Pewnie trochę się zejdzie zanim wejdzie w walkę. Nokaut raczej wykluczam (chociaż nie aż tak bardzo jak w dzisiejszej walce), ale moim zdaniem kurs jest strasznie warty ryzyka. Spokojnie nadaje się na singla, którego można zagrać solidną stawką. Polecam.

5. Thomas Williams Jr - Gabriel Campillo
Campillo 3.50

Po prostu piękny kurs na Campillo, którego zrozumieć nie mogę. Nie wiem, czy buki uważają Williamsa za zbawcę półciężkiej, ale stawianie takiego weterana, zdecydowanie najlepszego technicznie obecnie świata, na przegranej pozycji z niemal juniorem, który póki co nic nie pokazał, to chyba gruba przesada. Jeśli wszystko się ułoży po mojej myśli, sędziowie będą bezstronni, a Gabriel dobrze przygotowany to spokojnie może dać lekcię boksu młodemu. Lekcję podobną jaką do czasu nokautu fundował naszemu Andrzejowi Fonfarze zabierając mu wszystkie kolejne rundy.
Dla mnie value. Szanse wejścia? Uczciwi sędziowie: 50%, nieuczciwi: 20%.

ZABAWA
BUDŻET: 313 zł
1) SINGLE:
Brandon Rios PTS
STAWKA: 30 zł
EWK: 72 zł

Gabriel Campillo
STAWKA: 15 zł
EWK: 53 zł

2) DUBEL
Kovalev - Camparello under 8.5 rundy + Gavin PTS
STAWKA: 30 zł
EWK: 68 zł

Wszystkie typy: BET365.com
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - kubala1122331 - 01-08-2014 04:48 PM
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - bedoes22 - 30-01-2017, 07:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości