Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
09-09-2014, 10:47 AM
Post: #81
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
@Krychu

Dla mnie najważniejsze jest dobre widowisko w ringu. Jak dla mnie ktoś może wyglądać nawet jak ta cała Rafalala albo Buka z krainy Muminków, ale jeśli pokazuje boks na światowym poziomie, to wolę takie coś niż kompletne beztalencie Szpilkę.

Szpilka na amatorstwie nie osiągnął prawie nic. W kwalifikacjach olimpijskich odpadł w przedbiegach z jakimś Litwinem. W wadze cruiser był jednym z wielu komandosów Wasyla bez jakichkolwiek perspektyw. Nagle po wyjściu z więzienia stał się wielkim talentem wagi ciężkiej, bo nabrał masy. Naprawdę ja nie widzę żadnej różnicy między nim, a Zimnochem. Z tą różnicą, że ten drugi przynajmniej zdaje sobie sprawę ze swoich ograniczeń i nie gada, że jest gotowy na walkę o mistrza świata i inne bzdury. Jeśli z Adamka zostało 20% tego, co prezentował w walce z Banksem czy Cunninghamem, to skończy Szpilkę przed czasem.

@Martin

Gdyby Szpilka był naprawdę utalentowany, to w tak młodym wieku walczyłby jeszcze w amatorstwie i zdobywał medale mś i Igrzysk Olimpijskich. Przeszedł na zawodowstwo, bo nie miał szans w boksie amatorskim, a z czegoś trzeba żyć.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014 - Pakman - 09-09-2014 10:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości