Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sergey Kovalev vs Cedric Agnew (2014-03-29)
30-03-2014, 03:00 PM
Post: #13
RE: Sergey Kovalev vs Cedric Agnew (2014-03-29)
A ja bym po wczorajszej walce nie wyciągał jakichś wielkich wniosków, bo mam wrażenie, że nie chciał bardzo szybko kończyć tej walki Kovalev, więc nie trafiają do mnie argumenty, ze takiego Agnew to powinien położyć w I rundzie. Oczywiście nie twierdzę, ze jest to pięściarz kompletny, bo widać ewidentnie wielkie ograniczenia techniczne, ale sądzę, że jednak bestialska siła troszkę niweluje te braki.
Ogólnie patrząc na rywalizację tej wielkiej trójki, Stevenson, Hopkins, Kovalev to chyba tutaj najtrudniej wybrać króla kategorii i jawi się ona jako jedna z najciekawszych ze wszystkich kategorii.
Gdybym miał w chwili obecnej stawiać bezpośrednie pojedynki, to nie wiem. Naprawdę, lubię sobie potypować, często kulą w płot, bo to uroda wszelkiej bukmacherki, ale tutaj stawianie faworytów i twierdzenie, że dany zawodnik byłby bez szans jest trochę niepoważne. Weźmy np. Kovalev - Hopkins. Kto przewidzi jak potoczy się ta walka? Czy Hopkins będzie mykał przed Sergeyem nie da się trafić, i będzie go łatwo punktował, a może się natknie na cios, jak choćby wczoraj żółw Agnew w drugiej rundzie, i padnie na deski? Nie do przewidzenia. To samo jeśli chodzi o Stevenson - Hopkins. A Stevenson - Kovalev? No tutaj, to czysta rosyjska ruletka. Na kogo wypadnie na tego bęc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sergey Kovalev vs Cedric Agnew (2014-03-29) - kubala1122331 - 30-03-2014 03:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości