Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
28-04-2014, 02:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2014 02:27 PM przez neQ.)
Post: #47
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Byłem w Kielcach na gali i nie oglądałem na żywo tej z Legionowa, prócz walki wieczoru.

Rozmawiałem na ważeniu prywatnie m.in. z Krzysiem Rogowskim. Tematem przewodnim Włodek Letr, coś w tym stylu:

- Jak ty widzisz tę walkę z Letra z Sosnowskim? Znasz Włodka dobrze, nie? (obaj byli w PKB)
Roguś: Stary, on w ogóle nie trenuje. Jak kiedyś do niego dzwoniłem, pytając o wspólne treningi, to odbierała jego dziewczyna i mówiła, że Włodka nie ma, że on nie trenuje. Spasł się strasznie, wychodzi nieprzygotowany do walk.
- Ale jak on mógł się tak stoczyć? Jeszcze w 2013 w rankingu Jarka Drozda był numerem jeden w kat do 91 kg...
- Paranoja.

Wymieniłem też poglądy z innymi ze środowiska. Oni natomiast sądzą, że Letr już po przejściu na amatorstwie do 91 kg nie był tym samym bokserem co w 81. Czyli notabene jak on zejdzie do cruiser to będzie rzecz jasna plus, ale wcale nie musi być super i wyjdzie, że trzeba zejść jeszcze niżej.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014) - neQ - 28-04-2014 02:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości