Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
24-02-2014, 04:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2014 08:55 AM przez redd.)
Post: #1
Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014)
Oto rozpiska walk z zaplanowanej na kwiecień gali w Legionowie

Marcin Rekowski 12-1 vs Oliver McCall 57-13, 10 rund, 200+ lbs
Rewanż. W pierwszej walce, na dystansie 8 rund, lepszy był McCall. Dystans 10 rund dodatkowo premiuje Amerykanina. Rekowski musiałby wiele zmienić w swoim boksie, czego trudno się spodziewać. McCall w ich pierwszej potyczce pokazał, że potrafi zranić i zmęczyć Polaka. Jeżeli Amerykanin nie zlekceważy przygotowań powinien zwyciężyć po raz drugi, całkiem możliwe że przed czasem.
Mój typ: McCall przed czasem w końcowych rundach.

Kamil Szeremeta 5-0 vs Rafał Jackiewicz 44-11-2, 8 rund, 154lbs
Szeremeta to solidny zawodnik, ale bez żadnego błysku, posiadający słabe uderzenie. Jackiewicz nie jest w stanie rywalizować już na wysokim poziomie, ale na lokalnym podwórku dalej może dominować i weryfikować możliwości niektórych prospektów. Zdaje się, że jego doświadczenie weźmie górę nad młodością Szeremety.
Mój typ: Jackiewicz na punkty

Paweł Głażewski 21-2 vs Maciej Miszkin 16-1, 8 rund, 175lbs
Głażewski to solidny pięściarz, który zasłynął z tego że powinien wygrać z wrakiem RJJ. Jego możliwości zostały jednak zweryfikowane w pojedynkach z Ngumbu i Mouhamedim. Miszkin to bokser przeciętny, powracający po sromotnej porażce przed czasem. Obydwaj są poprawni technicznie i nie mają ciosu, jednak bardziej utalentowany i doświadczony zdaje się być Głażewski i to w nim upatruję faworyta.
Mój typ: Głażewski na punkty

Michał Żeromiński vs Dawid Kwiatkowski, 6 rund, 147lbs
Żeromiński nie najgorzej wypadł na tle weterana Jackiewicza i pewnie wypunktował bojowego Łukasza Janika. Kwiatkowski w swojej karierze przegrał z przeciętnym journeymanem, a jego zwycięstwo nad Laszlo Fazekasem wygląda podejrzanie. W tym zestawienie faworytem jest Żeromiński.
Mój typ: Żeromiński na punkty

Michał Cieślak 4-0 vs Artur Binkowski 16-4-3, 6 rund, 200lbs
Prospekt Cieslak zmierzy się w walce z wychudzonym, past prime Binkowskim. Faworyt jest tylko jeden, Cieślak powinien solidnie poobijać Binkowskiego. Niemniej powinniśmy spodziewać się ciekawego trash talku ze strony „Arta”.
Mój typ: Cieślak na punkty

Albert Sosnowski vs Włodzimierz Letr
Sosnowski jest już po szczycie formy, a pojedynek z Letrem jest typową walką "na rozgrzewkę" przed większym starciem. Rywal Sosnowskiego prezentuje bardzo słaby poziom i powinien zostać odprawiony przed czasem w początkowej fazie walki.
Mój typ: Sosnowski przez KO
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Rekowski vs McCall II (Legionowo 26.04.2014) - redd - 24-02-2014 04:42 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości