Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Garcia vs Mauricio Herrera (15.03.2014)
06-02-2014, 04:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-02-2014 04:57 PM przez Sander.)
Post: #1
Danny Garcia vs Mauricio Herrera (15.03.2014)
15 marca w Portoryko na ring powróci Danny "Swift" Garcia. Gwiazda kategorii junior półśredniej będzie bronił swoich pasów przed 33 letnim Mauricio Herrerą dla którego będzie to pierwsza mistrzowska szansa w karierze.
Jako, że o Garcii wiemy wszystko to przedstawię po krótce swoją znajomość boksu Herrery. Ma on na koncie kilka walk ze znanymi postaciami jak Mike Alvarado czy Mike Dallas Jr. Jednak największym sukcesem jak i najbardziej wartościowym skalpem w karierze Amerykanina jest z pewnością pokonanie Ruslana Provodnikova w styczniu 2011 roku. To właśnie ta walka z pojedynków które widziałem z udziałem Herrery zapadła mi w pamięci najbardziej - z dwóch powodów. Po pierwsze była to kapitalna bijatyka prowadzona w bardzo wysokim tempie, po drugie werdykt tej walki był dość kontrowersyjny. Sam punktowałem 115-113 dla Provodnikova a spotykałem się też z wyższymi punktacjami.

Faworytem tej walki oczywiście Garcia i nie może być inaczej. Herrera sporo operuje lewym prostym, lubi bić kombinacje, serca do walki po wojnie z Ruslanem też mu nie odmawiam lecz wątpię by był w stanie pokazać się tak dobrze jak wówczas z Provodnikovem. Szkoda, że nie ma nieco silniejszego ciosu bo nawet lucky punch nie wchodzi tutaj raczej w grę. W ostatnich walkach nie prezentuje się jakoś nadzwyczajnie i ciężko będzie mu zdetronizować mistrza. Mój typ to wygrana "Swifta" na punkty gdzieś w okolicach 117-111, 116-112. Na pewno obejrzę ten pojedynek z dużą przyjemnością bo lubię i jednego i drugiego.

Na tej samej gali będziemy też świadkami walk Juana Manuela Lopeza z Danielem Ponce De Leonem czy Deontaya Wildera z Malikiem Scottem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Danny Garcia vs Mauricio Herrera (15.03.2014) - Sander - 06-02-2014 04:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości