Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
14-02-2017, 06:50 PM
Post: #108
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze
Polska:
#1 Zimnoch - Jego ringowy przydomek powinien brzmieć "Average". Jego wypowiedzi, mimika twarzy i ton wzbudzają we mnie niechęć do jego osoby. Jako bokser to kompletna przeciętność, więc nie ma co rozpisywać. Miejsce nr1. za pierdolenie głupot po przegranej z Mollo, nazywanie księżniczką typa który zrobił z Ciebie szmatę do wytarcia ringu, takie rzeczy tylko w świecie Krzysia.
#2 Włodarczyk - Jego osiągnięcia biorąc pod uwagę warunki w Polsce na pewno zasługują na uznanie. Jednak po jego wypowiedziach w mediach, o jego stosunku do swojej byłej żony/rodziny( gadanie o zdradach, "podbojach" w mediach ) straciłem do niego kompletnie szacunek jako człowieka.
#3 Fonfara - Za przewózkę w mediach, za jego tragiczne zachowanie po przegranej ze Smithem Juniorem.
#4 Brodnika - Bokserskie dno i ten image niskobudżetowej kurwy. Ważne, że Janusze z wąsem i brzusiem podjarani na widok Ewci XD.
#5 Głowacki - w ringu ok i za walkę z Huckiem props , ale niestety wychodzi z niego typowy Sebix Sad.
Reszta lubię albą są mi kompletnie obojętni.
Świat:
#1 Khan - Utalentowany bokser, który swoim zachowaniem i żebraniem przebija króla trash talku AB .
#2 Bellew- Największy burak i buc w boks grze. Niesamowicie działa mi na nerwy.
#3 Haye- Kiedyś byłem fanem, ale obecnie wkurwia mnie ten celebryta. Jeżeli ubije Bellew to zniknie z tej listy za skasowanie buraka.
#4 Usyk - Doskonały bokser, ale z wyglądu przypomina mi typowego rezuna z UPA. Może przez ten jego image na początku kariery XD.
#5 Eubank Jr- Marna kopia ojca, jego kariera to typowy hypejob która zakończy się na 1 czołowym rywalu.
#6 Kovalev - Niesympatyczny typ.
#7 Saunders - Kiszenie pasa i przeciętność

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wasi najbardziej nielubiani pięściarze - KrychuTMT - 14-02-2017 06:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości