Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siłownia/kulturystyka/bodybuilding
23-09-2013, 09:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2013 09:30 PM przez Crumb.)
Post: #69
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding
No to nasza rozmowa na tym etapie się kończy.
Bo tak w sumie to mogę powiedzieć, że nie ma czegoś takiego jak "ekto", "mezo" i "endo"
A skąd wiesz kiedy jesteś endo a kiedy mezo? skąd w ogóle wiesz kim jesteś?

Ja wszystko na sobie przebadałem a Ty cokolwiek na sobie sprawdzałeś czy tylko to co wyczytałeś?
Ja ważąc jeszcze 72 kg baardzo chciałem przytyć bo miałem same kości.
Moje zapotrzebowanie wynosiło wtedy około 2300 kalorii w ciągu dnia a ja jadłem po 4-5 tysięcy kalorii. Teoretycznie powinienem tyć jak i w ciągu krótkiego okresu czasu powinienem roztyć się do ogromnych rozmiarów. Nie mogłem przytyć nawet kilogram. Dlaczego?
Bo byłem ektomorfikiem i pewnie musiałbym jeść nawet 6-7 tysiecy kalorii. Brat mi powiedział, że jak chce przytyć to na siłownię.
Wtedy zaczęła się moja przygoda z siłownią. Jadłem taką samą ilośc kalorii ale moje mięśnie tak się budowały dzięki tej nadmiernej ilości kalorii, że tyłem po 2 kg na tydzień. Potem po kilogram na tydzien aż doszedlem do takiego momentu, że ważyłem 94 kg i już nic nie szło. Zostawiłem siłownię, coś tam schudłem a mój organizm był już caaaałkowicie inny niż przed dwoma laty.
Teraz przy zapotrzebowaniu około 2900 kalorii dziennie wystarczy że zjem 3100-3200 kalorii i tyję bez problemu. Czy z siłownią czy bez...
Macie porównanie?
Będąc jeszcze ektomorfikiem jadłem ponad 2 tysiące kalorii w NADMIARZE i nawet pół kilo przytyć nie mogłem. Teraz wystarczy mi 200 kalorii więcej a ja tyję.
Są transformacje? Są a Michael Jackson i ja sam jesteśmy tego przykładami.

Jak się wstawia zdjęcia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: siłownia/kulturystyka/bodybuilding - Crumb - 23-09-2013 09:28 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości