Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
25-07-2013, 06:40 PM
Post: #27
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
(25-07-2013 05:55 PM)BESTIA napisał(a):  Zgadzam się, doping w boksie nie daje tak dużo jak w innych dyscyplinach.

Ja uwazam, ze niezaleznie od dyscypliny doping=wspomaganie... lepsza sila, szybkosc, wydolnosc, wytrzymalosc, mozliwosc regenarcji etc. Przeciez w UFC, jest paru zawodnikow co moze legalnie wspomagac sie testosteronem... wystarczyl jakis swistek od lekarza, a ze sa to gwiazdy, to nikomu z wlodarzy UFC to nie przeszkadza.
Nikt mi nie wmowi, ze Holyfield, czy np. Bruno taka budowe wypracowali naturalnie, bo znam niejednego co cwiczy latami, i nie rzadko koskowal, a do Evandera, czy Franka jednak brakowalo.
Nikt mi tez nie wmowi, ze 19/20 dzieciak jak Tyson, nokautowal doroslych facetow jeden za drugim, bez wspomagania sie. Zreszta kto cwiczy reguralnie ten wie, ze zeby wygladac jak wyzej wymienieni, to moze nie wystarczyc dobra gentyka i dobra dieta.Wink

Co do testow olimpijskich, to za ich badanie tez sa odpowiedzialni ludzie, a wiadomo, tam gdzie ludzie i olbrzymie pieniadze, tam istnieje mozliwosc falszerstwa. Jak to sie mowi "wszystko ma swoja cene".

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley - BMH - 25-07-2013 06:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości