Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4.25 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
19-02-2012, 05:17 PM
Post: #75
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora
Walka mnie nie rozczarowała. Chisora udowodnił, że ma serce do walki i nie boi się mistrza. Sytuacji z ważenia i konferencji po walce nie będę może komentował, bo moja opinia jest dość kontrowersyjna. Ale wróćmy do samej walki: "Del Boy" zaimponował mi kondycją (myślałem, że po 8 rundzie, jeżeli oczywiście przetrwa, będzie [przepraszam za wyrażenie] dyszał jak świnia, ale trzymał się. Jego atak chyba zaskoczył Witalija, który, jak mi się wydaje, lekko olał przygotowania. Sam mistrz poniżej oczekiwań, dawno się tak nie męczył. Szacunek dla Derecka.

Wydaje mi się też, że ta walka skończyła "okres kliczkowski" w ciężkiej. Niedługo przyjdzie czas na młodych, niekoniecznie zdolnych, którzy zaczną bić się o najważniejsze pasy. Bojcow, Helenius, Fury, Abdusalamow, Price - ciekawe jakimi będą championami.


PS. @Jerome, @szansepromotions: zgadzam się z Wami. Na portalu nie można spokojnie podyskutować. Wystarczy jakiś news o walce, a zaraz mamy tam niesamowitą ilość trolii i zaczyna się flame war. Szczerze mówiąc, ja wolę podyskutować tutaj na forum z kilkoma osobami, ale dyskutować na poziomie, niż próbować zapanować nad chaosem na portalu, gdzie można niby pogadać z wieloma osobami.

Pięściarz jest prawdziwym mistrzem, gdy wstaje z desek i mówi: "Mogę walczyć dalej!"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora - pelix - 23-12-2011, 09:32 PM
RE: Witalij Kliczko vs Dereck Chisora - Rutherford - 19-02-2012 05:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości