Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
30-03-2014, 02:51 PM
Post: #1351
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech nie stwarzał sytuacji, bo jest po prostu słabym zespołem i nie potrafi tego robić. Tyle, że Legia nie powinna pozwalać sobie na takie zdominowanie przez tak słabą ekipę. Wyobrażasz sobie co będzie jak zamiast Lecha będzie grała chociażby solidna drużyna z Czech, Rumunii, Norwegii czy Szwecji. To skończy się pogromem. Oczywiście, jeśli Legia będzie grała jak wczoraj, bo ja liczę, że chociaż w el.LM pokażą dobrą grę. Póki co oglądałem prawie wszystkie mecze pod wodzą Berga, nie licząc meczu z Piastem, i jestem strasznie zawiedziony. Legia wygrywa, bo ma lepsze indywidualności, drużyny zero.
Co do meczu to może trochę przegiąłem z tym Gil - Lech 1-0, bo w sumie oprócz sytuacji bramkowej nie sędziował źle, jak na swoje możliwości. Szkoda, że trochę wypaczył wynik, ale Lechici mieli ponad 50 minut gry poprawę wyniku i tego nie uczynili. Sami są sobie winni.
A to czy tam ktoś kogoś przepraszał czy nie, to chyba nigdy nie rozstrzygniemy, a tym bardziej pan Boniek, który ostatnio robi z siebie niepotrzebnie gwiazdę i celebrytę. Widać, że sodówka uderza do głowy nawet takim, wydawałoby się, fajnym i normalnym osobom, za jakiego uważałem pana Bońka. Teraz powoli staje się typowym prezesem PZPN.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 03:31 PM
Post: #1352
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie przesadzaj z tym Bońkiem kubala Wink
Wolę prezesa który działa na twitterze niż Latę który pewnie nie wie nawet co to ten twitter jest Tongue
Choć z tym "sympatyczny Możdżeń" to trochę pojechał Wink

Co do stylu i ewentualnego występu w pucharach to nie ma to dziś absolutnie żadnego znaczenia. Zarówno Legia jak i Lech w sierpniu mogą być zupełnie innymi drużynami niż obecnie - zarówno personalnie jak i wizualnie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 09:55 PM
Post: #1353
RE: Piłka nożna ogólnie
Sander
Nie przeszkadza mi to, że Boniek ma twittera, bo teraz człowiek na taki stanowisku powinien obowiązek go mieć. Jednak jego wpisy są nieraz tak chamskie i nie na miejscu, że nieraz się zastanawiam czy pisze to koleś spod budki z piwem czy prezes PZPN-u.
Do tego zauważ wywiady z panem Bońkiem. Zanim objął prezesurę naprawdę lubiłem go słuchać, bo gadał mądrze, na temat, ale nie był butny. A teraz udaje człowieka najmądrzejszego na świecie, który pozjadał wszystkie rozumy, a do tego często zachowuje się po prostu po chamsku.
Nie mówię, że jest złym prezesem, bo raczej stara się polską piłkę wyprowadzić na prostą, ale stanowczo się zmienił jako człowiek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:40 PM
Post: #1354
RE: Piłka nożna ogólnie
Zastanawiałem się, który mecz LM dzisiaj obejrzeć. Byłem już bliski odpalenia Chelsea - PSG, ale ostatecznie wybrałem Borussia - Real (bo a nóż Lewy coś strzeli). I nie żałuję, kapitalny mecz! Myślałem, że Real będzie grał spokojnie, pewnie w defensywie, a osłabiona kontuzjami Borussia nie poradzi sobie z przedarciem się w pole karne rywali. Właśnie skończyła się pierwsza połowa i mamy... 2 : 0 dla BVB. A mogło być 3 : 0, gdyby Mchitarian nie zmarnował kapitalnej sytuacji.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:42 PM
Post: #1355
RE: Piłka nożna ogólnie
No na SIP niesamowite jajca się zapowiadają... Oby Dortmund sprawił sensację. Chelsea do przerwy 1-0.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:52 PM
Post: #1356
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie oglądam... no cóż... akademik... Ale sam wynik na SIP mnie bardzo zastanawia. Myślę jednak, że po przerwie Real zrobi swoje i może przegra, ale awansuje. Jakby Real przegrał np. 3-0 czy 4-0 to by była sensacja XXI wieku Smile
W Londynie też ciekawie. Jedna bramka i Chelsea gra dalej. Kibicuję PSG, ale szanse raczej pół na pół.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 08:55 PM
Post: #1357
RE: Piłka nożna ogólnie
Ktoś kiedyś powiedział, że na angielskich stadionach w kryzysowych momentach to kibice wciagają swoją wiarą piłkę do siatki i tak pewnie będzie i dziś. Choć na awans PSG bym się nie pogniewał na pewno.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 09:08 PM
Post: #1358
RE: Piłka nożna ogólnie
W Londynie dwie poprzeczki, w Dortmundzie słupek, dzieje się...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 09:09 PM
Post: #1359
RE: Piłka nożna ogólnie
Jezus Maria, Mchitarian coś Ty zrobił...

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2014, 09:11 PM
Post: #1360
RE: Piłka nożna ogólnie
Co Mchitarjan zjebał to ja nie mam słów. Po 22, internet zaczyna jako tako śmigać, bo większość studentów kładzie się spać, więc może jakby była dogrywka to bym w dobrej jakości popatrzył. Póki co, jeszcze się zacina, ale jak minął Ormianin Casillasa, to byłem pewny, ze 3-0 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości