Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
14-07-2017, 07:29 PM
Post: #5661
RE: Piłka nożna ogólnie
Kubala optymista. Wink Oby nie było zawodu, ja wolę mniej oczekiwać i się miło rozczarować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2017, 07:31 PM
Post: #5662
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja wolę zawsze spokojnie zaczekać, Lech też miał być
faworytem wczoraj z Norwegami a jednak porażka.

Arka wygrała Super Cup z Legią. Piłka w tych czasach
jest nieobliczalna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-07-2017, 08:22 PM
Post: #5663
RE: Piłka nożna ogólnie
Jaki tam optymista? Smile Wydaje mi się, że realnie oceniam szansę. Przecież nie napisałem, że na pewno wszystkie przejdą, tylko, że rywale są do powalczenia i mogli być z wyższej półki Smile

Lechia spoko meczyk dzisiaj. Spokojna wygrana, jeszcze na wyjeżdzie, może być groźna w tym sezonie. Tylko, że rywal chyba na ten moment jeden z najsłabszych w lidze. Trener w dwa dni nie przygotuje zespołu do sezonu, nie ma siły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-07-2017, 08:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2017 09:40 PM przez Wietnam.)
Post: #5664
RE: Piłka nożna ogólnie
Górnik leje Legię.

Górnik już 3:0.

Wynik końcowy 3:1 Górnik brawo dla Beniaminka!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2017, 01:10 AM
Post: #5665
RE: Piłka nożna ogólnie
Zupełnie nie spodziewałem się takiego wyniku. Górnik ma chyba na papierze najsłabszy skład w Ekstraklasie, ale widać, że ci młody chłopcy mają spory potencjał. Mam nadzieję, że Malarzowi nic się nie stało, bo sama sytuacja wyglądała na początku strasznie groźnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2017, 06:55 PM
Post: #5666
RE: Piłka nożna ogólnie
Wynik to jedno, gol na 2:0to co innego 0_0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2017, 07:09 PM
Post: #5667
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech -Sandecja 0:0 Kolejny beniaminek z punktami. Lech coś nie może złapać formy jeszcze, mam pewne
obawy jeśli chodzi o odrobienie straty z Haugesund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2017, 10:00 PM
Post: #5668
RE: Piłka nożna ogólnie
Wiadomo było, że Lech będzie wyglądał średnio na początku sezonu, ale dzisiaj wyglądał po prostu źle. Co ciekawe, nie zawiedli nowi zawodnicy. Dilaver na poziomie, Situm obok makuszewskiego najlepszy w Lechu, a Gytkjaer w 5 minut zrobił więcej niż NBN przez cały mecz. Nie rozumiem przywiązania do nazwisk Bjelicy. Gajos i Majewski muszą grać, chociaż na ich pozycje są lepsi zawodnicy, będacy w lepszej formie. Gruby Duńczyk z przodu to nieporozumienie. Dzisiaj nie wygraliśmy przez złe wybory trenera, szkoda.

Też troszeczkę straciłem optymizm, jeśli chodzi o czwartkowy mecz. O ile tam przez 60 minut jako tako to wyglądało, to dzisiaj było bardzo słabo. Schematyczne, wolne rozegrania w ofensywie, które nie mogły zaskoczyć nieźle zorganizowaną (ale bez przesady) Sandecję, kolejne nieporozumienia w defensywie... Nadzieja jest taka, że może wyjdziemy w pełnym składzie i zagra Gytkjaer zamiast Nielsena, zagra Jevtić zawieszony w lidze. Jak zobaczę w pierwszym składzie Gajosa to dostanę raka. Gość przez dwa mecze nie mial jednej udanej akcji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 12:17 PM
Post: #5669
RE: Piłka nożna ogólnie
Mnie cieszy zwycięstwo Wisły, oby wrócili do walki o mistrzostwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2017, 04:28 PM
Post: #5670
RE: Piłka nożna ogólnie
Artur Szpilka przebywając w USA bardzo często pokazywał się na ulicy amerykańskich miast w dresie Lechii Gdańsk.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 97 gości