Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
14-02-2013, 02:55 PM
Post: #21
Bug RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(14-02-2013 02:32 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Osrał nie osrał droga walki z Pulevem prowadziła tylko do jednego miejsca... do ślepej uliczki bez wyjścia o nazwisku Kliczko.
A co za tym idzie drugiej największej wypłaty Smile Wniosek jest jeden - Ziggy, Roger i Tomcio usiedli i szczerze sobie powiedzieli, że kasa od Władka co prawda duża, ale na drodze stoi ten brzydki Bułgar, którego nie przeskoczą, więc trzeba gdzie indziej szukać hajsu. Zwróć uwagę, że Adamkowi tak dobierano rywali w HW, że zawsze (oprócz Witka ofkoz) był faworytem. A w eliminatorze IBF to raczej Kubrat byłby faworytem (młodszy, większy, nierozbity, żądny sukcesów, a na dodatek Sauerland za nim stoi). Sprawa jest prosta jak drut - aby maszynka się kręciła Adamek musi wygrywać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2013, 03:19 PM
Post: #22
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
@Metzger
Dlaczego Adamek miałby nie pokonać Puleva? kurcze, chyba już nie zrozumiem tej nagłej fascynacji nad Bułgarem. Czy droga do pasa WBC będzie łatwiejsza niż do IBF? chyba raczej nie skoro z jednej strony stoi jeden brzydki Bułgar a po drugiej Banks i Arreola/Stiverne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2013, 03:29 PM
Post: #23
Bug RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
(14-02-2013 03:19 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Metzger
Dlaczego Adamek miałby nie pokonać Puleva?
Nie dlatego, że Pulew jest jakimś super talentem, tylko dlatego, że Adamek jest coraz gorszy. Jeżeli nie mógł sobie poradzić kończącym się Cunnem, którego kładł przereklamowany Hernandez, to naprawdę nie widzę jak starzejący się i porozbijany Adamek ma pokonać niezłego technicznie, większego i silniejszego Bułgara.

(14-02-2013 03:19 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Czy droga do pasa WBC będzie łatwiejsza niż do IBF? chyba raczej nie skoro z jednej strony stoi jeden brzydki Bułgar a po drugiej Banks i Arreola/Stiverne.
Banks raczej nie będzie trudniejszy od Cunna, a Arreola po Adamku obijał samych leszczy więc nie wiemy czy jest lepszy niż wtedy. Adamek co prawda wykazuje wyraźny spadek formy, ale gdyby postawił sobie za ostatni cel pokonanie Banksa i Arreoli, odstawił alkohol i skupił się na treningach, to mógłby jeszcze dojść jakoś do tego pasa WBC (o ile Witek go zwolni). A Pulew to pewna przegrana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2013, 03:45 PM
Post: #24
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
To może prawdziwa Bomba godna PPV...Holyfield?

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2013, 03:52 PM
Post: #25
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
za walke Holy-Andrew to z reką na sercu bym nawet PPV wykupił.
A co do Adamka to sie wlasnie obawiam że mu wrzucą właśnie jakiegoś Toneya czy coś.
Ja nie widze nic złego w zrezygnowaniu Tomka z walki z Pulvem . i nieważne czy pewna porażka czy nie .
Jeżeli jest szansa zarobienia kasy i łatwiejsza droga do walki o pas który pewnie niedługo Vitek zwakuje to czemu nie.
A prawdopodobnieństwo na taką walke Tomka jest wielkie bo na szczytach rankingu WBC jest Arreola czy Banks a oboje chcą rewanżu.
Tomek mógłby jeszcze poprawić swoją dyspozycje i w takim właśnie przypadku zostać pierwszym polskim mistrzem w HW i pierwszym w historii co miał pasy od półciężkiej do ciężkiej.
To by były jaja jakby taki past prime namieszał w bokserskiej historii..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2013, 04:08 PM
Post: #26
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Cóż, szkoda, bo byłem ciekaw tego pojedynku.
Tak jak @Metzger napisał, kasa od Władka jest spora, ale najpierw trzeba by było ograć Pulewa. A z Pulewem Adamek ani specjalnie nie zarobi, ryzyko porażki jest spore, a w razie porażki definitywnie wyleci z obiegu o bardzo dużą kasę.

Wątpię, aby rywal na galę w PL był podobnej klasy sportowej co Bułgar. Banks ma rewanż z Mitchellem. Żadne medialne nazwisko z czołówki nie przychodzi mi do głowy (takie do pokonania). Z rankingu WBC w miarę medialny byłby Charr, ale to byłaby kulawa walka. Boję się, że zostanie zorganizowana szopka w stylu Polsat Boeing Night III Adamek vs zwycięzca Gołota – Saleta. Nic mnie nie zdziwi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2013, 04:52 PM
Post: #27
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Hugo, piszesz jak Konder Big Grin

A co do tego
(14-02-2013 10:02 AM)Hugo napisał(a):  Nie wierzę w walkę Adamek - Powietkin. Powietkin ma znacznie lepsze opcje, jak Haye, Price, Fury, Chisora, Bojcow, Pulew, Helenius, rewanż z Huckiem, a nawet Charr. Każda z takich walk da mu więcej zarobić, niż pojedynek z Adamkiem. Jako posiadacz "półpaśca" WBA Powietkin jest bardzo pożądanym rywalem dla każdego, w przeciwieństwie do Adamka.
Czy każda z takich walk da mu więcej zarobić? No na pewno nie jakimś z Furym czy Charrem, bez jaj. Walka w Polsce na stadionie i PPV to zyski są bardzo duże. Nie bez powodu Witalij Kliczko wziął Adamka. Walka z Polakiem w Polsce to byłby świetny zarobek dla teamu Powietkina.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2013, 09:32 PM
Post: #28
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
Tomasz Adamek vs. Dereck "Del Boy" Chisora w Polsce może.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2013, 09:52 PM
Post: #29
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
A to nie jest takie głupie, bo Chisora ma menedżera Polaka i ten cały jego menedżer coś kiedyś przebąkiwał, że Chisora chciałby zawalczyć w Polsce i że ogólnie Polska jemu się podoba.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-02-2013, 10:52 PM
Post: #30
RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew
W dodatku jest to bezpieczny przeciwnik dla Adamka, a nawet jakby go wypunktował, to wiadomo kto wygra Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości