Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
23-12-2012, 12:42 AM
Post: #171
RE: Adamek vs Cunningham II
Za to dla mnie od początku ich różnica wagowa przemawiała za tym że pojedynek może różnie wygladać.
I sie sprawdziło.. Adamek był strasznie wolny a Cunn swobodnie go punktował jak chciał a lewy prosty w wykonaniu USS'a był wspaniały i właśnie jego chciałbym zobaczyć z Pulevem. Myśle że taki cruiser jak cunn napuslby krwi dobremu solidnemu ciężkiemu jak Pulev.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2012, 08:29 AM
Post: #172
RE: Adamek vs Cunningham II
Po tej walce nie ma wątpliwości kto jest najlepszym polskim ciężkim ( w chwili obecnej oczywiście ).

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2012, 10:26 AM
Post: #173
RE: Adamek vs Cunningham II
@Pakman
Kogo masz na myśli ?

Walka wyrównana, ale mimo wszystko Adamek ją przegrał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2012, 11:16 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2012 11:23 AM przez BMH.)
Post: #174
RE: Adamek vs Cunningham II
Co za swinski werdykt.... jak USS mialby przegrac ta walke? Czym Tomek zasluzyl by ja wygrac? Licze, ze Pulew zmiecie Adamka z ringu, i skonczy sie ta szopka, bo mam odraze do takich werdyktow/tlumaczen po walce.

Co dzis wymyslil dzis Goral... a no ze Cunningham zamiast sie bic, to biegal.Big Grin Ze jego(Cunna) ciosy nic nie waza itd. szkoda mi przepisaywac tych bzdur.
Jak da mnie, to nie ma Tomasz klasy... zawsze jakies smieszne tlumaczenie... zatrucia, sraczki, aklimatyzacja, biegajacy rywal, nie widzial, ze Eddie walczy jedna reka... raz, czy drugi mozna sliznac sie na farmazonie, ale wszystko ma swoje granice.

Czapki z glow przed Cunnem... dal chlopak kapitalna walke... aktywny i precyzjny jab, dobra praca nog, dobra szybkosc, uwazny w obronie. USS doskonale zrealizowal plan taktyczny, nawet remis bylby dla mnie przegieciem. Szacunek... bo malo kto dawal szanse Amerykaninowi, Troche mi wstyd, bo kibicowalem Cunnowi, a jednak nie wierzylem w jego sukces. Mimo, ze oficialny werdykt, to dla mnie-jak i dla wiekszosci ogarnietych- zenada, to wierze, ze USS zostanie dceniony za ta lekcje boksu ktora zafundowal Goralowi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2012, 11:48 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2012 11:49 AM przez Pakman.)
Post: #175
RE: Adamek vs Cunningham II
@AdamekFightPL

Uważam, że Wach Adamka z wczoraj wysłałby w ciężkim stanie do szpitala. Tomek był niewiele szybszy od Wacha w walce z Kliczko. Skłaniam się nawet ku opinii, że Szpilka w jakimś furiackim ataku też mógłby zrobić krzywdę Adamkowi. Tomek niestety już się skończył jako pięściarz. Modlę się żeby nie popełnił tego błędu co Andrzej Gołota i aby zawiesił rękawice na kołku w odpowiednim momencie. Walka nie była wyrównana. Punktowałem 118-111 dla Cunna. Amerykanin punktował Tomka jabem jak chciał.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2012, 12:01 PM
Post: #176
RE: Adamek vs Cunningham II
Nie ma co.. Miał efektowny sposób na Adamka. Tomek był bez szans.
Może Tomek odkopie swoją kariere mam na mysli powrót do cruiser w który sam nie wierze. TONEY DAŁ RADE ZBIC TYLE SMLACU to Adamek tym bardziej by potrafił (to jest po prostu jedyna szansa). 100kilowy Adamek to paranoja ! Chociaż gdy był tylko 4kg lżejszy to był dużo bardziej ruchliwy i precyzjny w innych walkach(Grant, Arreola)

CZYŻBY SPADKI PO DOPINGU PRZED WALKĄ O TYTUŁ ?Big Grin
oczywiście żartuje.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2012, 02:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2012 02:32 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #177
RE: Adamek vs Cunningham II
@Pakman
Ale jaki Wach ? na dopingu czy bez? Smile

Mówienie, że Adamek już się skończył jako pięściarz jest bardzo przesadzone. Walka Tomka z Pulevem może wyglądać zupełnie inaczej a to dlatego, że Kubrat jest prawdziwym HW a nie szybki cruiserem. Nie wiem dlaczego Duva wybrała Adamkowi takiego przeciwnika... przecież Adamek bazuje na szybkości a jeżeli dobiera mu się rywali szybszych od niego no to walki wyglądają tak jak wyglądają.
@RoyJonesJr
Jakie CW? po co on miałby tam iść. Huck, Hernandez, Chambers czy Masternak robią z nim co chcą. Adamek już powrotu do niższej kategorii nie ma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2012, 02:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2012 02:50 PM przez Pakman.)
Post: #178
RE: Adamek vs Cunningham II
Wach nie potrzebowałby żadnych niedozwolonych środków aby znokautować Adamka. Puliew to znakomity technik, świetnie porusza się na nogach i jeśli walka odbędzie się w Niemczech to nie mam wątpliwości, że wygra Bułgar. Zresztą, nawet jeśli Adamek wygra to Kliczko brutalnie zakończy jego karierę. Czy Adamek nie radzi sobie z szybszymi od siebie pięściarzami ? Nie wiem. Banks też był od niego szybszy, a jednak dał mu radę.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2012, 02:57 PM
Post: #179
RE: Adamek vs Cunningham II
(23-12-2012 02:28 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Pakman
Ale jaki Wach ? na dopingu czy bez? Smile

Mówienie, że Adamek już się skończył jako pięściarz jest bardzo przesadzone. Walka Tomka z Pulevem może wyglądać zupełnie inaczej a to dlatego, że Kubrat jest prawdziwym HW a nie szybki cruiserem. Nie wiem dlaczego Duva wybrała Adamkowi takiego przeciwnika... przecież Adamek bazuje na szybkości a jeżeli dobiera mu się rywali szybszych od niego no to walki wyglądają tak jak wyglądają.
@RoyJonesJr
Jakie CW? po co on miałby tam iść. Huck, Hernandez, Chambers czy Masternak robią z nim co chcą. Adamek już powrotu do niższej kategorii nie ma.


W takim razie do spania z twoim Adamkiem bo nic juz nam kompletnie nie pokaże. Tłumaczenie go że walka z szybkim cruiserem jest bez sensu bo wygląda jak wygląda jest idiotyczne. Szanuje twoją wiedzę i talent do HL'ów ale jezeli chodzi o admka to często bredzisz.
Skoro udało sie Cunnowi który dwa razy pod rząd przegrał z Hernandezem który obnażył jego slabosci pokonać Adamka to znaczy że Adamek sie najzwyczajniej w świecie skonczył.Był strasznie wolny to całkiem inny scenariusz niz w pierwszej walce gdzie oboje dotrzymywali sobie tempa. Adamek byl strasznie wolny a Cunn walczył bardzo swobodnie a kiedy góral miał swoje okazje po prostu nie bił.
Szanuje Tomka bo to najlepszy Polski zawodowy w historii jeżeli chodzi osiągnięcia ale dla mnie i 3/4 tego forum on sie juz skonczył. 1/4 stanowisz Ty...

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-12-2012, 03:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-12-2012 03:29 PM przez redd.)
Post: #180
RE: Adamek vs Cunningham II
(23-12-2012 02:28 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Mówienie, że Adamek już się skończył jako pięściarz jest bardzo przesadzone. Walka Tomka z Pulevem może wyglądać zupełnie inaczej a to dlatego, że Kubrat jest prawdziwym HW a nie szybki cruiserem. Nie wiem dlaczego Duva wybrała Adamkowi takiego przeciwnika... przecież Adamek bazuje na szybkości a jeżeli dobiera mu się rywali szybszych od niego no to walki wyglądają tak jak wyglądają.

Doceniam Twoje konsekwentne oddanie Adamkowi, ale wielce prawdopodobne, że Adamek jest prawie skończony, a na pewno jest past prime.

Z kim ostatnio Adamek nie miał problemów? Z Nagy Aguilerą?
Jednoręka wersja Chambersa (zdecydowanie przez to osłabiona) dała walkę stykową Adamkowi.
Journeyman Walker miał go na deskach.
Past prime Cunningham, bez ciosu, szczęki, siły fizycznej na HW przeszkolił Adamka.
Z małymi i szybkimi problemy, z dużymi i wolnymi problemy. Z kim więc teraz z czołówki Adamek ma wygrywać? Tomasz stracił szybkość, ruchliwość i nic w zamian nie zyskał. Teraz nie ma czym zaskakiwać rywali. Dla mnie jest już bardzo blisko kompletnego wypalenia. Oby jakimś cudem nie doszło do walki z Kliczką, to byłby mord bez sportowego sensu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości