Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adamek vs Cunningham II
17-11-2012, 11:44 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2012 11:44 AM przez Kikas.)
Post: #101
RE: Adamek vs Cunningham II
Jeśli miałbym porównywać plakat podany przez Adammo z tym Adamek vs Cunn to ten drugi jest dla mnie x10 razy lepszy. Prosty, schludny, przejrzysty, ten pierwszy wygląda jakby jakiś gimnazjalista odpalił pierwszy raz Photoshopa, jedynie czcionki są wporzo. Oczywiście każdy ma swój gust, ale nie wypowiadałbym się na temat tych plakatów, jakbym na co dzień się nie zajmował grafiką.

Dobra to nie forum artystyczno-graficzne, więc kończę OT Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 01:40 PM
Post: #102
RE: Adamek vs Cunningham II
@Kikas
Przecież plakat zapowiadający walkę jest bardzo ważny. Ma on przykuwać uwagę kibiców a niestety plakat Adamek-Cunn II jest nudny jak flaki z olejem. Choć nie jestem grafikiem komputerowym to z pewnością w programie do edycji video mógłbym zrobić coś lepszego...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2012, 01:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2012 01:42 PM przez Pakman.)
Post: #103
RE: Adamek vs Cunningham II
@AdamekFightPL

Jeśli twoje plakaty miałyby być w połowie tak dobre jak proma, to czemu nie ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-11-2012, 08:30 PM
Post: #104
RE: Adamek vs Cunningham II
http://www.bokser.org/content/2012/11/20.../index.jsp Wywiad z Cunnem.

Wszyscy mówią, że to będzie łatwa walka dla Adamka... znam styl Adamka na pamięć, wiem co potrafi, jakie ma słabości, jakie zalety i doszedłem do wniosku, że Tomek te walkę na pkt może przegrywać. Jednak jeżeli tak będzie to ruszy do ataku jak w walce z Walkerem a wtedy Cunn będzie pozamiatany, chyba, że przetrwa szturm Tomka, Adamek osłabnie i Steve jakoś dotrwa do ostatniego gongu. Zobaczycie, Adamek będzie srogo przegrywał na pkt... Steve jest od niego dużo szybszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-11-2012, 07:37 PM
Post: #105
RE: Adamek vs Cunningham II
Na punkty może różnie być. Adamek niestety w tym roku w ringu jest coraz bardziej ociężały - odzywa się już wiek, ale i większa waga ma znaczenie. Steve nie jest jeszcze wypalony, umie się bić, umie zadawać ciosy. Aczkolwiek nie wierzę, by był w stanie przyjąć mocne ciosy Adamka i stać na nogach.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-11-2012, 08:06 PM
Post: #106
RE: Adamek vs Cunningham II
@Adammobp
Ja nie sądzę, że Steve jest w stanie przyjąć jakikolwiek cios od zawodnika HW. Nie to, żeby Adamek jakoś mocno bił.
Piękna sygnaturka ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-11-2012, 08:19 PM
Post: #107
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome
Od Gaverna jakoś przyjmował Tongue Steve ma wszystko by pokonać Adamka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-11-2012, 09:49 PM
Post: #108
RE: Adamek vs Cunningham II
@AFPL
A kim był Gavern i jak był przygotowany? Tragedia. Potulnemu Steve'owi nawet nie chciał w oczy spojrzeć. Żaden to wyznacznik.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-11-2012, 10:08 AM
Post: #109
RE: Adamek vs Cunningham II
@Jerome
Napisałeś ''jakikolwiek'' więc i mój przykład należał do grupy ''jakichkolwiek'' Smile
A co oznacza te słowo ''potulny'' w przypadku Steve'a ?
Adamek moim zdaniem te walkę na punkty będzie przegrywać... jego team też na pewno o tym wie, więc nastawi się na nokaut. Wszyscy wiemy jak skończył się występ Adamka na tle szybszego od niego Chambersa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-11-2012, 09:11 PM
Post: #110
RE: Adamek vs Cunningham II
(23-11-2012 10:08 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @Jerome
Napisałeś ''jakikolwiek'' więc i mój przykład należał do grupy ''jakichkolwiek'' Smile (1)
A co oznacza te słowo ''potulny'' w przypadku Steve'a? (2)
Adamek moim zdaniem te walkę na punkty będzie przegrywać... jego team też na pewno o tym wie, więc nastawi się na nokaut. Wszyscy wiemy jak skończył się występ Adamka na tle szybszego od niego Chambersa. (3)

1. Ok, rozumiem...
2. Potulny w tym przypadku, że Steve zawsze jest miły, sympatyczny, ściska dłonie i mimo pewności siebie nie jest nerwusem więc nie wiem jak się go można przestraszyć.
3. Tomek wygra przez KO, spokojnie Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości