Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam - już oficjalnie
19-06-2012, 10:32 PM
Post: #51
RE: Witam - już oficjalnie
@Szakal
Znam go oczywiście. Oglądałem jego 3 pojedynki ostatnie. Jest bardzo dobry. Nie poznałem jednak go u Ciebie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2012, 10:53 PM
Post: #52
RE: Witam - już oficjalnie
(19-06-2012 04:10 PM)Szakal napisał(a):  Witam wszystkich!
Mam na imię Piotrek, mam 17 lat. Boksem (jakkolwiek banalnie to nie brzmi) interesuję się od zawsze, choć dopiero od 4 lat zacząłem robić to "na poważnie", czyli śledzę niemal wszystkie kategorie wagowe, analizuję walki i tak dalej. Miłość do boksu zaszczepił we mnie wujek, wielki fan Andrzeja Gołoty (co swoją drogą również mi się udzieliło), który ogląda gale czy walki w każdej możliwej chwili. Był on też moim pierwszym "źródłem informacji": właśnie między niemu wiem między innymi, dlaczego w latach 90 ubiegłego stulecia waga ciężka była prawdziwie "królewską" kategorią. O walkach Bowe'a, Holyfielda czy Lewisa dla przykładu może opowiadać godzinami. Ale wróćmy do mnie: nie mam ulubionej kategorii wagowej, tak jak pisałem wcześniej staram się śledzić wszystkie (aczkolwiek za ciężką nie przepadam...). Jeśli zaś chodzi o moich ulubionych pięściarzy, to są to Juan Manuel Marquez (za ogromne serce do walki i za to, że jest po prostu WYBITNYM bokserem) i Andrzej Gołota (za to, że potrafił dostarczać ludziom olbrzymich emocji i za jego charyzmę). Oczywiście jest jeszcze mnóstwo innych zawodników, których bardzo lubię i cenię, ale nie o to chodzi. Na Forum trafiłem dzięki Maynardowi, który swego czasu parę razy je reklamował w komentarzach na bokser.org, dlatego postanowiłem w końcu się tu zarejestrować i sprawdzić jak to wygląda. Tym bardziej, że ostatnio atmosfera na stronie głównej portalu jest fatalna i o Tomku Adamku dla przykładu normalnie się podyskutować nie da, a z tego co wiem, to tu, na Forum jest inaczej. W każdym razie jeszcze raz serdecznie wszystkich witam i mam nadzieję, że będę tu miło spędzał czas.

Nice 2C it, man!

10 lat młodszy ode mnie, ale czyta moje teksty, może jednak jeszcze nie jest ze mną tak źleWink

Skoro bez wątpienia interesuje Cię boks w wykonaniu Dinamity i Rigo, a zapewne i innych pięściarzy podobnych kategorii wagowych, wielki plus dla Ciebie.

Pisz, dyskutuj, polemizuj, forum jest właśnie po to!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2012, 11:36 PM
Post: #53
RE: Witam - już oficjalnie
Cześć,

Z tej strony Jazzzman Wink Po studiach, praca w dobrze prosperującej firmie (handel, branża IT). Fanem boksu stałem się dopiero przed rokiem, bokser.org uważnie śledzę od paru miesięcy. Wcześniej kojarzyłem tylko takie nazwiska jak: Muhammad Ali, Mike Tyson, Andrzej Gołota. Dzisiaj wiem, że świat nie kończy się na HW. Moi ulubieni zawodnicy to: Floyd Mayweather Jr., Joe Calzaghe, Roy Jones Jr.. Z chęcią podyskutuje na każdy temat związany z aktualnymi wydarzeniami ze świata boksu. Z racji charakteru pracy nie ma bardzo mam czas na poznawanie historii tej pięknej dyscypliny. Moja wiedza o wielu mistrzach, m.in. o Joe Calzaghe, wzięła się właśnie z bosker.org.

Pozdro dla wszystkich!

PS rewanże z braćmi Klitschko nie należą chyba do najlepszych pomysłów, zarówno dla bokserów jak i widzów Wink
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2012, 11:48 AM
Post: #54
RE: Witam - już oficjalnie
witam,
mam 34 lata, pochodze z małopolski, boksem intersuję się (z róznym natężeniem, bo mam tez inne zainteresowaniaWink) od parunastu lat. W boksie interesuje mnie najbardziej historia, w tym okres walk na gołe pięści. Do współczesnego boksu mam pewien dystans, bo czasem więcej w nim biznesu niż sportu, ale w miarę możliwości staram się oglądać walki i być na bieżąco.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2012, 09:19 PM
Post: #55
RE: Witam - już oficjalnie
Witam....

Przybywam z Proxima Centauri... Będę siał tu spustoszenie... Smile
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2012, 10:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2012 10:40 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #56
RE: Witam - już oficjalnie
Witam wszystkich tutaj fan boksu od kilku dobrych lat ;]

Mam nadzieję, że razem będziemy świętować pomyślne zwycięstwa naszych zawodników.

Boks jeszcze nie umarł i ma się dobrze.

Ringowy idol: Roy Jones Jr

ulubiony polski pięściarz: Grzegorz Proksa

ulubiony amator: G.Rigondeaux

btw: jestem fanem Górala i nie hejtuję jego osiągnięć ;]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2012, 10:27 AM
Post: #57
RE: Witam - już oficjalnie
Witam wszystkich ! Mam na imię Michał, mam 18 lat i boksem interesuję się od 1999 r. Pierwszą walką, jaką obejrzałem było pierwsze starcie Evandera Holyfielda z Lennoxem Lewisem. Moje ulubione powiedzenie to: " Boks jest jak Jazz. Im lepszy, tym mniej ludzi go docenia ". Najlepszym pięściarzem w historii był dla mnie Ray Robinson.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2012, 05:52 PM
Post: #58
RE: Witam - już oficjalnie
Witajcie. Mam dzis przyjemnosc dolaczyc do forum przyciagnela mnie tu zblizajaca sie walka kliczko wach na ktora mam nadzieje sie wybrac. Jestem poczatkujaca w dziedzinie boksu interesuje sie nim od kilku miesiecy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-08-2012, 05:48 PM
Post: #59
RE: Witam - już oficjalnie
Witaj Kasia rzadko zdarza się spotkać płeć piękną w naszym pięknym sporcie ;]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2012, 08:40 PM
Post: #60
RE: Witam - już oficjalnie
Witam wszystkich, mam na imię Hubert. Boksem na poważnie interesuję się od dwóch lat. Uwielbiam oglądać walki, bardzo często nawet zarywam nocki albo wstaje wcześnie rano aby oglądać pojedynki np z USA. Na bokser.org jeśli mam czas to wchodzę praktycznie codziennie bo zawsze w świecie boksu dzieje się coś ciekawego Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości