Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam - już oficjalnie
27-03-2012, 09:31 PM
Post: #21
RE: Witam - już oficjalnie
Lepiej przesadzać z treningami niż z używkami, alkoholem czy lenistwem(+obżarstwo). Życzę sukcesów i w razie jakiś proszę się chwalić ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2012, 09:33 PM
Post: #22
RE: Witam - już oficjalnie
Pewnie, że się pochwalęSmile Porażkami teżSmile

"Winners are simply willing to do what losers won't"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 02:46 PM
Post: #23
RE: Witam - już oficjalnie
Witam, nazywam się Kacper, mam 16 lat mieszkam w małym mieście Jarosław ( stadion w Warszawie byłby w stanie pomieścić wszystkich mieszkańców mojego miasta :] ) w województwie podkarpackim. Boksem interesuję się praktycznie od dziecka ( najczęściej boks oglądałem z ojcem, ale nie świadomie bo chyba jedyni bokserzy, których kojarzyłem to Saleta,Włodarczyk i Gołota ze słyszenia ), a od 3-4 lat jestem wręcz ''fanatykiem'' tej jakże pięknej dyscypliny. Może nie uwierzycie, ale boksem zacząłem interesować się tak na poważnie od walki Adamka z Gołotą kiedy to od razu ''zakochałem'' się w Góralu. Wcześniej oglądałem jakieś jego walki, ale szczerze mówiąc więcej mówiło mi nazwisko Włodarczyk niż Adamek. Moi ulubieni bokserzy to właśnie Adamek, którego styl po prostu uwielbiam i znam na pamięć każdy jego ruch - całkiem dobrze wychodzi mi jego naśladowanie ...lol.. Big Grin ( mimo mojego fanatyzmu do jego osoby, potrafię spojrzeć na niego z obiektywnego punktu widzenia ), David Haye urzekł mnie swoim wyglądem ( ciacho z niego, prawda? ) a także super efektownym stylem. Oprócz tego praktycznie każda walka w HW przysparza mi wielką dawkę emocji np. Kliczko vs Chisora, Adamek vs Kliczko, Haye vs Kliczko, Huck vs Povetkin itd itp... kiedyś do listy moich ulubionych bokserów mógłbym zaliczyć Alexandra Povetkina, którego styl boksowania mi się bardzo podobał. Teraz jednak tym co prezentuje w ringu chyba nie jest w stanie urzec nikogo.... No i tyle w sumie. Reasumując boks to moje całe życie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 05:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2012 05:41 PM przez Jerome.)
Post: #24
RE: Witam - już oficjalnie
@AdamekFightPL
Cóż za niesamowity zbieg okoliczności. Ja również zacząłem się interesować boksem na 100% od walki Górala z Gołotą. Nie znałem Tomka ale założyłem się z ojcem, że wygra właśnie Adamek bo jest młodszy, na pewno szybszy i słyszałem, że z niższej kategorii więc jest lżejszy. Gołotę znałem ze słuchu. Nigdy jego walk nie oglądałem po za tą jedną. Zakład wygrałem oczywiście i od tego czasu T.Adamek to był mój Miszczu. Oglądałem, wszystkie jego walki od tej pory w nocy.I tak zaczął się mój fanatyzm boksem. Fanatyzm Haye'em zaczął się tak. Mój BÓG - David Haye (jestem niewierzący, ale używam tego sformułowania dla rzeczy/ludzi, których lubię to właśnie za mało a kocham to zbyt czule Tongue) zgarnął moje całe zainteresowanie boksem po tym jak obejrzałem powtórkę jego walki z Valuevem. Valuev kiedyś leciał na Polsacie Sport jak latałem po kanałach i jak zobaczyłem wtedy tego jak go nazwałem - gigantycznego psa, stwierdziłem, że jest nie do tknięcia. Haye jednak z nim wygrał popisując się pięknym stylem i dlatego uznałem, że to kozak. Jego ekscesy z Braćmi. Zajebisty styl. Pierdolnięcie (przepraszam, musiałem) to wszystko składa się na ubóstwianie przeze mnie tego człowieka.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 07:01 PM
Post: #25
RE: Witam - już oficjalnie
@Jerome

Powaga? bez kitu... w takim razie masz dokładnie taką samą historię jak ja i to dosłownie. U mnie w szkole też każdy mówił a Gołota wielki HW większy, masywniejszy to wygra a ja stawiałem na Adamka i jego szybkość. A co do Haye'a to kiedyś oglądałem również walki Wałujewa ( zawsze z ojcem śmieliśmy się z jego wzrostu i sposobu w jakim wchodził do ringu ) i też uważałem, że tego gościa nie jest w stanie nikt pokonać oprócz Kliczków chociaż wtedy to ja nawet za bardzo nie wiedziałem jak oni wyglądają Big Grin Pewnego dnia gdzieś w wiadomościach usłyszałem, że Haye ma walczyć z Wałujewem ( o tej walce było głośno nawet w Polsce ) , ale nie oglądałem jej na żywo. Wiedziałem jednak, że Wałujew wygrał i włączyłem YT i pomyliłem Haye'a z... Chagaevem. Dopiero później zczaiłem się, że też z Hayem Wałujew przegrał. Później słyszałem o Haye'u a najbardziej po tym pojedynku z Harrisonem. Na maksa zacząłem jarać się Hayemakerem przed walką z Kliczką. Byłem pewny, że tą szybkością i petardą rozkruszy Władimira no, ale niestety zabrakło odwagi ( a może na prawdę ten mały palec miał jakiś wpływ na tę walkę? ) w każdym razie David miał wszystko aby pokonać Władka.
Wracając do tego zbiegu okoliczności to po prostu jestem w szoku. Na pewno nie robisz sobie ze mnie żartów? być może takich osób, które zafascynowały się boksem oglądając walkę Gołoty z Adamkiem ( walka była baardzo nagłaśniana w Polsce, walka stulecia itd )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 07:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2012 07:11 PM przez Jerome.)
Post: #26
RE: Witam - już oficjalnie
Żadnych jaj sobie nie robie. Boks mnie zainteresował walką stulecia. Haye poznałem jak pokonal pieknie Valueva czyli olbrzyma potwora i od tego czasu jestem jego fanatykiem. Adamka też do tej pory zawsze oglądam i bardzo lubię ale bardziej ze względu na patriotyzm. W ich pojedynku byłbym za Haye'em.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 07:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-04-2012 07:20 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #27
RE: Witam - już oficjalnie
No to ładnie. Ja zawsze jestem za polakiem.
PS. Jaki masz nick na stronie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 09:51 PM
Post: #28
RE: Witam - już oficjalnie
@Jerome
@AdamekFightPl

Przepraszam jeśli Was w jakikolwiek sposób urażę ale jeśli Wy mi właśnie daliście do zrozumienia, że Wasze zainteresowanie boksem zaczęło się od walki Tomasza Adamka z Andrzejem Gołotą których na dodatek nie znaliście i nie widzieliście żadnej walki Gołoty poza właśnie tą to... to ja już rozumiem dlaczego fanatycy Adamka są fanatykami Adamka. Nic więcej nie chcę już mówić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 10:18 PM
Post: #29
RE: Witam - już oficjalnie
@Crumb
Nie obrażam się bo historii nie zmienię a fanatykiem Adamka nie jestem. Gołotę nadrobiłem w swoim czasie i znam jego wartość.

@AdamekFightPL
Na jakiej stronie? Na bokser.org też jestem Jerome...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2012, 10:37 PM
Post: #30
RE: Witam - już oficjalnie
Panowie szokujecie mnie tym że stosunkowo nie dawno w tym jesteścieSmile to ja jestem weteran przy wasSmile bo pamiętam jeszcze Andrew np z walki z Grantem. A boksem jaram się na całego od 2004 roku i programu Contender. Ale szacunek dla Was za dużą wiedzę

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości