Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
05-02-2013, 02:02 PM
Post: #371
RE: Tomasz Adamek
Oquendo i tak bardziej zasługuje na walkę z Władimirem niż Solis... Odlanier i tak padłby po pierwszym prawym Władimira.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 02:26 PM
Post: #372
RE: Tomasz Adamek
Panowie, błagam. Oquendo? Zwariowaliście? Jak Wład zawalczy z kimś takim zamiast z Povietkinem to będzie dla mnie zerem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 03:32 PM
Post: #373
RE: Tomasz Adamek
@Jerome
Nie rozumiem dlaczego tak cenisz tego Povetkina, który w ostatnich występach dostał lanie od Hucka, którego pobił 40 letni Arslan, a który w swoich ostatnich 2 występach pokonał przed czasem dziadka (Boswell) i kalekę (Rahman). Nie zmienia to faktu, że Oquendo to rzeczywiście nie dość, że mało znany zawodnik to do tego jeszcze nie zbyt dobry...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 03:36 PM
Post: #374
RE: Tomasz Adamek
@AdamekFightPL
Małe sprostowanie. Povietkin z Huckiem bił się bardzo zacięcie. Huck trafiał lepiej i Sasza wariował ale na dechy nie poszedł. Czas dać szanse Władimirowi. Z resztą co to za głupie pytanie? Povietkin to 100 X lepsza opcja niż Solis - chociażby z tego względu że Kubańczyk po prostu nie zasłużył a Oquendo? To są normalnie jaja. Za co? Adamek po "przegranej" z Cunnem bardziej zasługuje na taką walkę niż Oquendo.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 07:26 PM
Post: #375
RE: Tomasz Adamek
@Jerome
Ale mi nie chodzi o to kto bardziej zasługuję na tę walkę tylko kto będzie jakimś tam w miarę dobrym ''widowiskiem''. Czy Povetkin zapewniłby nam to? nie sądzę, czy Oquendo by nam to zapewnił? również nie sądzę. Dla mnie i Povetkin i Oquendo to rywale na tym samym poziomie... z tym, że Povetkin jest ''niepokonany'' no i posiada ten pasek WBA.

PS. Oczywiście, że Povetkin z Huckiem dali wyrównaną zaciętą walkę, ale spójrzmy prawdzie w oczy, to Povetkin dostał po głowie nie Huck... Sasza w tej walce kilka razy ''chwiał się jak trzcina na wietrze''.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 09:54 PM
Post: #376
RE: Tomasz Adamek
@AdamekFightPL
Myślę, że nie ma co porównywać. Kandydatura Oquendo to dla mnie powtórka z Mormecka. Povietkin to jednak grubsza ryba. Bić się umie, gorzej z psychiką chociaż ma serducho do walki, trzeba mu to oddać. Po takich bombach Hucka wielu by wymiękło. Wolę oglądać, jak Povietkin jest nokautowany w 1 rundzie niż Oquendo. Dla mnie to akurat jest różnica.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2013, 09:58 PM
Post: #377
RE: Tomasz Adamek
No i na całe szczęście. Jego kandydatura nawet dla Adamka była by kontrowersyjnym żarcikiem. Może nawet coś a'la Toney.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2013, 08:40 AM
Post: #378
RE: Tomasz Adamek
Oquendo trochę miał mało szczęścia w karierze, wiele z tych walk, które ma przegrane, mógłby wygrać. Ale no mam nadzieję, że to w kategoriach żartu jest, nie po to odkładają walkę z Powietkinem żeby z Fredem walczyć.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2013, 03:45 PM
Post: #379
RE: Tomasz Adamek
Walki z Oquendo nie będzie. Jednak sugerowałbym przenieść się z dyskusją na temat kolejnego rywala Władimira do jego wątku. Pozdro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2013, 11:41 AM
Post: #380
Bug RE: Tomasz Adamek
Adamek (a raczej osoba pisząca jego blog) w końcu skomentował sprawę wypadku. Wiadomo, że media wszystko wyolbrzymiają, ale nie byłoby całej afery gdyby Góral nie był pijany. A kwestię alkoholu w tej notce zgrabnie pominięto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości