Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Berto
10-09-2015, 04:21 PM
Post: #231
RE: Mayweather vs Berto
Floyd będzie obtańcowywał Berto, a Kostyra "tak nie walczy prawdziwy mistrz! Posłuchajcie państwo tej zawiedzionej publiki! Jakie gwizdy! Co za wstyd dla Mełjefera"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 04:32 PM
Post: #232
RE: Mayweather vs Berto
Tradycyjnie wspomni o przegranej z ODLH i pewnie będzię gadał o kontuzji Pakusia Smile Chyba wole stream z SHOWTIME...

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 04:43 PM
Post: #233
RE: Mayweather vs Berto
Ja tam uwielbiam "kwiatki" pana Kostyry. Typu: "jego żona jest piękna jak lodówka od tyłu", "Powiedział że wygra, ale nie wierzyło w to nawet jego odbicie w lustrze" itd., powtarzane przez całą walkę. Nie mogę teraz sobie przypomnieć innych, ale dobrze by było jakby ktoś kiedyś to wszystko spisał. Byłby gruuby zeszycik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 05:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2015 06:20 PM przez Wietnam.)
Post: #234
RE: Mayweather vs Berto
Kostyra 100% w sobote:
-Spuszcza się na dolary
-Ma tyle pieńiędzy że mógłby sfinansować klimatyzacje w piekle
-w moim odczućiu przegrał walkę z De la hoyą,tam powinno być dwa do remisu.
itp,,,norma.
Ale robi emocje Kostyra,,walke będźie czytał Pindera.,Choćiaż w tym przypadku raczej nie będźie nic do czytania Wink.he he.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 06:27 PM
Post: #235
RE: Mayweather vs Berto
Przegrana Floyda z Oscarem, widzial rowniez Janusz Pindera, wiec duet zdecydowanie na plus.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 06:29 PM
Post: #236
RE: Mayweather vs Berto
Po czterech miesiącach od Walki Stulecia pojawiły się nieoczekiwane kontrowersje.
Okazało się, że Floyd Mayweather (48-0, 26 KO) przyjął dożylnie witaminy, które są
zabronione przez Światową Agencję Antydopingową (WADA). Wykazało to badanie
krwi przeprowadzone po ważeniu.
Mayweather twierdzi, że zastosował środek, bo obawiał się odwodnienia. Twórca
laboratorium BALCO i ekspert w sprawach dopingu Victor Conte nie kupuje tego
tłumaczenia.
- Istnieją surowe kryteria, tego nie podaje się jak cukierków w Halloween. Stosowanie
tego środka jest sprzeczne z regułami. Dla mnie to bez sensu, są dużo lepsze środki
pomagające się nawodnić. To bardzo podejrzane. Mogę powiedzieć, że ten środek
pomaga oczyścić organizm z dopingu szybciej niż inne substancje. Czemu USADA
zgodziła się, żeby to przyjął? Moim zdaniem to pytanie powinni zadawać śledczy -
mówi Conte.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 06:32 PM
Post: #237
RE: Mayweather vs Berto
Przecież o tym było wiadomo od dawna i nikt nie robił afery :O.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 06:39 PM
Post: #238
RE: Mayweather vs Berto
Obaj wypunktowali walkę Floyd - Oscar dla Oscara i będę komentować walki bokserskie w publicznej TV. Nic tylko się cieszyć Tongue
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 07:24 PM
Post: #239
RE: Mayweather vs Berto
@born2kill,

tu masz twiterra Kostyry https://mobile.twitter.com/akosekos zawsze coś tam też w swoim stylu, odpali Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-09-2015, 08:03 PM
Post: #240
Bug RE: Mayweather vs Berto
(10-09-2015 06:29 PM)Wietnam napisał(a):  Po czterech miesiącach od Walki Stulecia pojawiły się nieoczekiwane kontrowersje.
Wielkie mi kontrowersje. Czy istnieje w ogóle ktoś, kto wierzy, że Floyd/Pacquiao/Kliczko jest czysty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości