Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mateusz Masternak
15-04-2013, 09:19 AM
Post: #121
RE: Mateusz Masternak
Masternak powinien przeprowadzić się do USA i tam trenować, uczyć się amerykańskiego stylu boksowanie. Tylko wtedy by coś z niego było... szkoda tylko, że najlepszy tamtejszy trener jest już zajęty przez Adamka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2013, 09:56 AM
Post: #122
RE: Mateusz Masternak
ADFPL
Nie bluźnij Tongue
Ten Amerykański styl już niejednemu się czkawką odbił. Żadnej Ameryki dla Masternaka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2013, 11:05 AM
Post: #123
RE: Mateusz Masternak
I co on by w tej cruiser robił w Ameryce? Komentował walki jak BJ Flores? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2013, 11:09 AM
Post: #124
RE: Mateusz Masternak
I panowie na podstawie jednej walki ze Starym Corbinem z Mastera robi się już niespełniony talent? Wink
Tydzień temu był jeszcze pewniakiem do mistrzowskiego tytułu... S P O K O J N I E

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2013, 05:22 PM
Post: #125
RE: Mateusz Masternak
Widać, że z Corbinem coś poszło nie tak w przygotowaniach i Master był mało "Świeży" w tej walce, więc myślę że teraz nie powtórzy się ten sam błąd i w następnej walce zobaczymy innego Mastera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2013, 06:07 PM
Post: #126
RE: Mateusz Masternak
Może przyczyną braku świeżości były sparingi z Andrzejem, w trakcie których stracił trochę zdrowia Masternak.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2013, 12:46 PM
Post: #127
RE: Mateusz Masternak
Podobno Master może zawalczyć z Fragomenim. Mam wątpliwości czy to dobry rywal dla Mateusza. Wg mnie Włoch ma najlepsze walki za sobą i Master pewnie go wypunktuje lub nawet znokautuje. Jeśli uważa się on lepszym pięściarzem od Diablo nie powinien brać rywali po Włodarczyku, który nie miał z nim szans.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2013, 04:02 PM
Post: #128
Bug RE: Mateusz Masternak
(16-05-2013 12:46 PM)kubala1122331 napisał(a):  Mam wątpliwości czy to dobry rywal dla Mateusza.
Rywal oczywiście słaby, ale jakimś cudem jest na pierwszym miejscu w WBC. Po pokonaniu Fragomeniego Master mógłby zostać oficjalnym pretendentem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2013, 04:04 PM
Post: #129
RE: Mateusz Masternak
Niech gu ubije Master bo trzeciej walki Diablo vs Fragomeni nie zniosę.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2013, 04:28 PM
Post: #130
RE: Mateusz Masternak
[/quote]Rywal oczywiście słaby, ale jakimś cudem jest na pierwszym miejscu w WBC. Po pokonaniu Fragomeniego Master mógłby zostać oficjalnym pretendentem.
[/quote]
Zapomniałem o tym, że Fragomeni jest pierwszy w WBC, więc dla Mastera walka ma sens. Jednak dla mnie, jako przeciwnika walki Diablo - Master nie jest to dobra decyzjaSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości