Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jean Pascal
24-12-2014, 02:30 PM
Post: #1
Jean Pascal
[Obrazek: Jean%20Pascal%20-%20cover.JPG]

Przydomek ringowy: Pascal: Po prostu gotuj!.
Warunki fizyczne: wzrost - 179 cm, zasięg ramion - 183cm, waga 79kg.
Bilans: Wygrane 29 (KO 17),przegrane 2 (KO 0), remis 1
rundy 235, KO% 51.52.
Pasy mistrzowskie: WBC/IBO/Ring wagi półciężkiej 2009-2011.


Boxrec:http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer


Pascala czeka wielka walka z Kovalevem i mimo, że jest skazywany na porażkę to szans nie można mu odmówić.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2014, 03:30 PM
Post: #2
RE: Jean Pascal
Bardzo dobry bokser, chyba niedoceniany ze wzgledu na cien jaki w polciezkiej rzucaja Stevenson i Kovalev. Dla mnie subiektywnie nr 2 kategorii 175, szkoda ze nie pokaze Stevensonowi gdzie raki zimuja.
Fajne walki z Hopkinsem, ladne rozpracowanie Bute - kozak, mam nadzieje ze niezaleznie od werdyktu po Kovalevie da fajne walki bo jak najbardziej go na to stac.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2014, 03:34 PM
Post: #3
RE: Jean Pascal
Świetnie zaczął z Dawsonem i przetrwał późniejszy kryzys w tej walce. Ale emocje w tej walce były, byłem strasznie zły na Dawsona, ze go nie skończył Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2014, 04:24 PM
Post: #4
RE: Jean Pascal
Też uważałbym go za faworyta ze Stevensonem. Pascal to na prawdę dobry zawodnik. Trochę ograniczony i nie ma zbyt dużo paliwa, ale dopóki ma to na prawdę lepiej nie mrugać. Walka z Kovalevem to kolejne kosmiczne wydarzenie, a potem zwycięzca tej walki z Stevensonem... No po prostu coś pięknego.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2014, 11:24 AM
Post: #5
RE: Jean Pascal
Wielki szacunek dla gościa, bo wychodzi do każdego bez wielkich kalkulacji. Froch, prime Diaconu, Dawson, Hopkins, Bute, czy teraz Kowaliow. Lista imponująca. W dodatku nie przegrywa przed czasem, więc Rosjanin ma nie lada wyzwanie. Jednak takie właśnie musi podejmować, jeśli chce być jeszcze wyżej w p4p.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2017, 01:38 PM
Post: #6
RE: Jean Pascal
Pascal kończy karierę. Zapowiedział że najbliższa potyczka będzie ostatnią, a on zawiesi rękawice na kołku. Chce zostać policjantem w jednym z kanadyjskich miast i udzielać się w mediach.
W sumie dobra decyzja. Jego prime time minął, co mógł wywalczyć to wywalczył, co mógł wygrać to wygrał.
Sporo wygrał w super średniej, powalczył w półciężkiej, nikomu nie odmawiał - czapki z głów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2017, 07:18 PM
Post: #7
RE: Jean Pascal
To nie był bokser z mojej bajki. Spory talent, ale brakowało mu ringowej inteligencji, żeby go w pełni wykorzystać (jak wszystkim Haitańczykom z wyjątkiem Stevensona). Wnosił do ringu dużo chaosu, czego nie lubię. Pomimo tego przez wiele lat należał do czołówki światowej i zasługuje na szacunek. Umie też odejść we właściwym momencie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2017, 03:29 PM
Post: #8
RE: Jean Pascal
Jako dzieciak byłem wielkim fanem dzikiego stylu Pascala, jestem szczęśliwy, że odchodzi jako zwycięzca.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości