Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guillermo Rigondeaux
28-12-2014, 01:49 PM
Post: #131
RE: Guillermo Rigondeaux
Tar-Ellendil
Nie ma mowy o zadnym szkoleniu, to nie bedzie jednostronne lanie. Wypomnisz moje slowa po walce.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 01:55 PM
Post: #132
RE: Guillermo Rigondeaux
Do tej walki i tak nie dojdzie, ale jak dla mnie to nie ten sam poziom.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 01:55 PM
Post: #133
RE: Guillermo Rigondeaux
Walki prawdopodobnie nie będzie i dobrze wiemy która strona jest winna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 01:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2014 02:00 PM przez BMH.)
Post: #134
RE: Guillermo Rigondeaux
(28-12-2014 01:55 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Do tej walki i tak nie dojdzie, ale jak dla mnie to nie ten sam poziom.


Moze i nie dojdzie, bo Rigo wyzej nie pojdzie, a szkoda. Co do poziomow to jak pisalem... Leo jest stac na wygrana.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 02:00 PM
Post: #135
RE: Guillermo Rigondeaux
Nawet jakby poszedł do wyższej wagi to i tak by nie doszło bo nikt się nie odważy za takie pieniądze walczyć.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 02:02 PM
Post: #136
RE: Guillermo Rigondeaux
(28-12-2014 02:00 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Nawet jakby poszedł do wyższej wagi to i tak by nie doszło bo nikt się nie odważy za takie pieniądze walczyć.

Nie jestem pewny. Szansa pokonania czolowego boksera P4P to lakomy kasek.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 02:03 PM
Post: #137
RE: Guillermo Rigondeaux
Myślę, że styl Cruza mógłby napsuć krwi Rigo, coś jak Maidana w pierwszej walce z Floydem. Co innego kontrować agresywnego rywala, a co innego próbować włożyć kontrę między kilkanaście ciosów na przestrzeni kilkunastu sekund. Floydowi z Maidaną się udało, Brookowi udało się z Porterem, Rigo też by to raczej wygrał ale bardziej 116:112 niż 120:108.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 02:11 PM
Post: #138
RE: Guillermo Rigondeaux
Mam zblizone odczucia do Ciebie Gogolius... wlasnie ten styl Cruza i jego warunki fizyczne, to moze byc bardzo twardy orzech do zgryzienia dla Rigo. Faworytem Kubano, ale hajs postawie raczej na Leosia.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 05:54 PM
Post: #139
RE: Guillermo Rigondeaux
Leo ma idealny styl pod wałek, Rigo będzie musiał go skasować jeżeli chce być pewny zwycięstwa.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 05:22 PM
Post: #140
RE: Guillermo Rigondeaux
Rigondeux byłby dla Leo za bardzo ruchliwy, ,Cruz lubi rywali walczących na środku ringu, wtedy może włączać swój młyn.niszczących ciosów na korpus i na górę,dysponując przy kontratakach rywala bardzo dobrą defensywą,Styl Szakala zupełnie nie będzie mu pasował, Santa Cruz cały czas musiałby podążać za Rigo w rinu, , Kubańczyk spokojnie kontrował i wyczekiwał dostałby moim zdaniem lekcję, ale szans bym mu nie odbierał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości