Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guillermo Rigondeaux
17-07-2014, 01:38 PM
Post: #101
RE: Guillermo Rigondeaux
Bo Canelo wcale nie jest taki dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 03:29 PM
Post: #102
RE: Guillermo Rigondeaux
Dziwna ta gala w Makao. Jest kilka fajnych pojedynków, ale jako całość jednak nie porywa. Jeśli chodzi o walkę Rigo z Tajem, to spodziewam się powtórki z rozrywki z walk z Agbeko i Donaire. Jednostronne obijanie przez 12 rund rywala, chyba, że tym razem Rigo pokusi się o nokaut.
Szkoda, że tej gali nie pokazuje Polsat Sport. Swoją drogą ciekawe dlaczego. Mają prawa do wszystkich gal HBO, więc powinni puścić. Chyba, że to nie jest gala organizowana przez HBO Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 04:09 PM
Post: #103
RE: Guillermo Rigondeaux
(17-07-2014 12:20 PM)Gogolius napisał(a):  Rigo juz za chwile walczy w obronie z Kokietgymem

Ze sportowego punktu widzenia bezsensowna walka "genialnego" Rigondeauxa.....ale to w sumie nie jego wina, że walczy z takimi bokserami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 04:42 PM
Post: #104
RE: Guillermo Rigondeaux
Kubala, nie jest. Walkę wieczoru tego Chińczyka z rekordem 4-0(1KO) pokaże HBO2, ale walkę Rigo pokazuje już jakaś niszowa tv (unimas czy coś takiego). Jest to w newsie na głównej.
Jak będzie PPV to nie dla Amerykanów tylko Chińczyków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-07-2014, 05:14 PM
Post: #105
RE: Guillermo Rigondeaux
Dzięki, Gogolius, jakoś przeoczyłem tą informację. Już się martwiłem, że jak Polsat doszedł do porozumienia z Showtime, to stracił HBO, ale na szczęśćie wszystko w porządku. Lubię oglądać Rigo, ale przeżyję Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 04:23 PM
Post: #106
RE: Guillermo Rigondeaux
Rigondeaux wygrywa w pierwszej rundzie przez nokaut. Mi także uciekła walka, ale w ogóle zapomniałem że to inna strefa czasowa no i zaspałem Wink

Guillermo znokautował Kokietgyma po dwóch minutach, najpierw doszło do takiej sytuacji: http://www.youtube.com/watch?v=0ruZjugW4xM
Później (tu już opieram się na opisach w internecie) zamroczony Kokietgym nie poprosił/nie dostał od sędziego paru chwil na dojście do siebie, wstał i wznowiono walkę. Szakal rzucił się na rywala i jedną czystą kombinacją zakończył walkę.

Rigo obiecał, że będzie agresywniejszy w ringu i dotrzymał słowa Wink

A tak serio to szkoda, że tak to się skończyło. Sędzia powinien dać Kokietgymowi czas na dojście do siebie, a tu takie coś. Rigo wcale się nie dziwię, bo skoro było wznowienie to tylko głupi by tego nie wykorzystał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 05:53 PM
Post: #107
RE: Guillermo Rigondeaux
Rigo załatwił Soda w taki sam sposób jak Floyd Ortiza Wink Taj wyciągnął rękawice, aby stuknąć się z Kubańczykiem, a ten wpakował mu kombo prawy - lewy i było po zabawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 06:39 PM
Post: #108
RE: Guillermo Rigondeaux
No, Rigo dał szoł, wziął przykład z króla PPV. Mam nadzieję, że taka krótka walka sprawi, że Rigo wyjdzie jeszcze w tym roku (najlepiej to dwa razy, pod koniec września i w grudniu).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 09:05 PM
Post: #109
RE: Guillermo Rigondeaux
Taki rywal to był policzek dla boksera klasy Rigo.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-07-2014, 09:13 PM
Post: #110
RE: Guillermo Rigondeaux
W sumie szybki nokaut takiego pretendenta, w lekko kontrowersyjnych okolicznościach może dać Rigondeaux sporo więcej niż 12 rund klepania Agbeko. Nikt nie powie, że było nudno Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości