Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Guillermo Rigondeaux
23-08-2013, 09:30 PM
Post: #51
Bug RE: Guillermo Rigondeaux
Minęły ponad 4 miesiące od walki z Nonito, a my nadal nie wiemy z kim ani kiedy Rigo zmierzy się w najbliższej walce. Za kilka tygodni szakal kończy 33 lata a jego management marnotrawi taki potencjał Dodgy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-08-2013, 09:36 PM
Post: #52
RE: Guillermo Rigondeaux
Dokładnie. Ograł wielkiego Donaire i pauza. I perspektyw na wielkie walki i pieniądze też nie widać.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2013, 04:22 PM
Post: #53
RE: Guillermo Rigondeaux
[Obrazek: rigoSolis.jpg]

[Obrazek: Solis.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-09-2013, 09:32 PM
Post: #54
RE: Guillermo Rigondeaux
Fenomenalny bokser. Szczerze przyznam , że przed walką z Donaire widziałem tylko 1 walkę Rigo ( chyba z Cordoba) i już wtedy dostrzegłem jego umiejętności. W walce z filipińczykiem zrobił na mnie ogromne wrażenie ,niestety jego styl jest nudny dla większości ludzi i nie zrobi wielkiej kariery w USA ;(

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 12:38 PM
Post: #55
Bug RE: Guillermo Rigondeaux
Arum zapowiedział, że Rigo wraca w grudniu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:07 PM
Post: #56
RE: Guillermo Rigondeaux
(24-09-2013 12:38 PM)Metzger napisał(a):  Arum zapowiedział, że Rigo wraca w grudniu.

A rywal nieznany......chyba nie ma co liczyć na wielką walkę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2013, 08:10 PM
Post: #57
RE: Guillermo Rigondeaux
Szkoda Rigo Sad

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 11:58 AM
Post: #58
RE: Guillermo Rigondeaux
A tam szkoda, jeszcze nie ma tragedii. To będzie jego 2 walka w tym roku, mogło być lepiej ale mogło też być gorzej(patrz Andre Ward).
Do Grudnia ponad 2 miesiące i z tego co mówi Arum prowadzą już negocjacje, więc czasu jest wystarczająco żeby znaleźć odpowiedniego rywala.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-09-2013, 11:44 PM
Post: #59
RE: Guillermo Rigondeaux
Stawiam na Chrisa Avalosa jako rywala. A przynajmniej chętnie bym taki pojedynek zobaczył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2013, 09:51 AM
Post: #60
RE: Guillermo Rigondeaux
W artykule który czytałem, Arum powiedział że rywalem Rigo na pewno nie będzie Avalos. Ja stawiam na Kiko, HBO przynajmniej miałoby pewność że nie powieje nudą.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości