Ankieta: Wasz typ
Ward na pkt
Ward przez KO/TKO
Rodriguez na pkt
Rodriguez KO/TKO
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ward vs Rodriguez
20-09-2013, 08:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-09-2013 08:40 PM przez KrychuTMT.)
Post: #1
Ward vs Rodriguez
Jak podaje strona główna do walki dojdzie 16 listopada w Citizens Business Bank Arena w Ontario ! Jakie są wasze typy na walkę ? Dla mnie Ward gładko sobie poradzi z silnym Edwinem i wygra wysoko na punkty !.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 08:44 PM
Post: #2
RE: Ward vs Rodriguez
W super średniej to żadna walka Warda poza starciami z Frochem, Kesslerem i nowym super średnim Chavezem raczej mnie nie grzeje. Dobry rywal na powrót ale faworyt jest jeden.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 08:51 PM
Post: #3
RE: Ward vs Rodriguez
La Bomba da niezłą walkę, zostawi serce, ale niestety nie da rady.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 09:55 PM
Post: #4
RE: Ward vs Rodriguez
Ward jest za dobry,za cwany,za mądry w ringu by dać sobie zrobić krzywdę i moim zdaniem może się pokusić o skończenie go przed czasem mimo,że raczej jest waciany Smile

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-09-2013, 11:20 PM
Post: #5
RE: Ward vs Rodriguez
Ward wygra to zdecydowanie, nie widzę innej możliwości.
Ale prawda jest taka, że 16 listopada liczy się jedna walka, przy której starcie Ward - Rodriguez wysiada. Otóż, jak wiecie, zmierzą się panowie Snarski i Zegan. To będzie hit. Chodzą słuchy, że Polsat szykuje już PPV i liczy na wpływy większe niż wygenerowała walka Mayweather - Canelo. Słyszałem również, że stacje Showtime i HBO biją się o ten pojedynek. Na razie podobno prowadzi Showtime ze swoimi 10 mln dolarów, ale HBO łatwo się nie poddaje i jutro mają przedstawić kolejną ofertę. Nieoficjalnie mówi się, że ok. 100 milionów będzie musiała wyłożyć któraś ze stacji, by wygrać przetarg. Możliwe też, że walka Ward - Rodriguez zostanie przełożona na 23 listopada, ponieważ wszyscy wiedzą, że oglądalność tej marginalnej walki będzie wynosić maksymalnie 4 osoby nie licząc rodzin i przyjaciół pięściarzy, którzy jako jedyni obejrzą tę walkę z samej hali.
Kiedyś na forum było powiedziane, że walkę Money - Alvarez może obejrzeć miliard osób. To nieprawda, ten miliard pęknie, ale dopiero 16 listopada.
W kuluarach mówi się, że pojedynek ten w usłudze PPV będzie dostępny na terenach USA, Kazachstanu, Algierii, Egiptu, San Marino, Birmy, Armenii, Anguilli, Nowej Zelandii, Meksyku, Arabii Saudyjskiej czy Kataru. W tym ostatnim walka podobno ma kosztować ok. 3 tysięcy dolarów za jedno łącze, co i tak jest niewielką sumą, bo sami Katarczycy twierdzą, że i 10 tys. zapłacili by za tę walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-09-2013, 10:10 AM
Post: #6
RE: Ward vs Rodriguez
@Kubala
Co Ty pijesz?Big Grin

Ward to powinien bez większych problemów rozstrzygnąć na swoją korzyść, pytanie tylko czy Rodrigueza znokautuje czy wypunktuje...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 05:59 PM
Post: #7
RE: Ward vs Rodriguez
Ward jest po prostu za dobry dla Rodrugieza. Powinien spokojnie go wypunktować a po tym co widzieliśmy w walce z Dawsonem nawet znokautować. To po prostu nie ten poziom. Edwin na pewno wyjdzie po zwycięstwo i zostawi serce w ringu ale Ward będzie nieuchwytny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:12 PM
Post: #8
RE: Ward vs Rodriguez
Rywal nie najgorszy jak na powrót po ponad rocznej przerwie.
Ward spokojnie go wypunktuje, jego spryt + obszerne ciosy Edwina = 12-0 dla Warda.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2013 06:13 PM przez Hugo.)
Post: #9
RE: Ward vs Rodriguez
Rodriguez to dziwny bokser. Niby ma duże braki techniczne i jest chaotyczny do bólu, ale bardzo skuteczny. Na Warda to jednak nie wystarczy. Myślę, że walka będzie bardzo brzydka, bo obydwaj są mało efektowni. Lepszym widowiskiem byłby pojedynek Warda z Oosthuizenem lub Własowem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-09-2013, 06:23 PM
Post: #10
RE: Ward vs Rodriguez
Off top za który przepraszam.
@Hugo
Mógłbyś wrzucić na forum ten tekst o stylach w boksie z tej strony Twojej.
I podać nazwiska bokserów bijących w danym stylu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości