Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
05-10-2013, 09:49 PM
Post: #401
RE: Kliczko vs Povetkin
119:104, czy aby nie za wysoko?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:53 PM
Post: #402
RE: Kliczko vs Povetkin
Za takie numery jakie odstawiał dziś Kliczko to na Mistrzostwach Polski szły dyskwalifikacje.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:53 PM
Post: #403
RE: Kliczko vs Povetkin
Macie ten Wasz wał na Władimirze.
C.J Ross oddawaj dolary!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:54 PM
Post: #404
RE: Kliczko vs Povetkin
@Pakman - znów Twoja wizja nie znalazła odzwierciedlenia w rzeczywistości...Big Grin

Powietkinowi trochę brakuje do bycia mistrzem, ale robił co mógł...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:57 PM
Post: #405
RE: Kliczko vs Povetkin
Jezu, jak ja chciałbym Chisorę zobaczyć z Kliczko... jak zawalczy tak jak z Povetkinem to Dereck nim ring powyciera!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:59 PM
Post: #406
RE: Kliczko vs Povetkin
To powinna być dyskwalifikacja... Jak wytrzymać kondycyjnie mając co chwilę 110 kg na plecach?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:59 PM
Post: #407
RE: Kliczko vs Povetkin
Co zrobic, Wowa robil tyo z czego zawsze byl znany... Jab, klincz, jak, klincz, klincz. Sasha kocur, dal z siebie wszystko, szkoda, ze nie trafial.
Wlasnie za taki boks gardze HW i tym co tam sie dzieje. Czytalem placz, ze Hopkins z Cludem powinien byc zdyskwalifikowany, to tu, to ja nie wiem co powinni zrobic. Tak jak pisal na innym forum Liverpoolczyk, gala absolutnie nie byla pod Povetkina, wrecz przeciwnie, to Ukrainiec zamienil walki w zapasy, gdzie Rusek odpada w przedbiegach. Kliczko robil co chcial, a sedzia udawal, ze jest ok. Ciekawy jestem jakby wygladala walka, gdyby sedzia faktycznie byl po stronie gospodarza. U Povetkina zabraklo rongowego cwaniacta, mogl spokojnie kilka razy przykleknac jak ten sie wieszal na nim, on wolal ambitnie podajac gre Wowy.Sad
Choc Povetkin zostal w rundach zdeklasowany, to pokazal jaja, a co cieszy, to fakt, ze wielu kibicow teraz bardziej sie od niego przekona.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 09:59 PM
Post: #408
RE: Kliczko vs Povetkin
Wszystkiego się spodziewałem, ale aż takiej nudy, to nie...

I dziwicie się, że czasem hejtuję ciężkąWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:02 PM
Post: #409
RE: Kliczko vs Povetkin
(05-10-2013 09:57 PM)RedHawk napisał(a):  Jezu, jak ja chciałbym Chisorę zobaczyć z Kliczko... jak zawalczy tak jak z Povetkinem to Dereck nim ring powyciera!

HuhHuhHuh

Z skrajnosci w skarjnosc. Najpierw robisz z Povetkina jakiegos sredniaka, bez cienia szans na zwycistwo, a teraz wacianego i chu*owego technicznie Chisory pogromce Wladka.Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2013 10:03 PM przez Szakal.)
Post: #410
RE: Kliczko vs Povetkin
Jestem bardzo rozczarowany. Nie postawą Powietkina (bo za wolę walki należy mu się wielki szacunek), ale całkowitą biernością sędziego Pabona wobec NOTORYCZNYCH klinczy ze strony Kliczki. Jako, że walka odbyła się w Rosji miałem nadzieję, że ringowy będzie zwracał na to uwagę, ale jak było wszyscy widzieliśmy...
Tak naprawdę to o tej walce nawet nie ma co pisać, bo to przecież były właściwie tylko klincze. Brawa dla Powietkina za chęć walki. Nic więcej chyba dodać nie można.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości