Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Povetkin
05-10-2013, 10:03 PM
Post: #411
RE: Kliczko vs Povetkin
To co robi Kliczko to jest jakaś żenada , on powinien zostać zdyskwalifikowany. Wielki szacunek dla Povietkina ,naprawdę dostał wpier*ol jednak to co mówił przed walką to była prawda,dał z siebie wszystko i zostawił serce w ringu. Szkoda ,że walka nie skończyła się jak w Rocky'm Tongue

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:03 PM
Post: #412
RE: Kliczko vs Povetkin
To co robił Kliczko to parodia boksu. Dwa z trzech nokdaunów w 6 czy tam 7 rundzie to nieczyste zagrania, Raz odepchnięcie, drugi raz łokieć. Dla mnie powinno zakończyć się to dyskwalifikacją Władka, tak się nie walczy. Założę się, że każdy inny pięściarz do 8 rundy byłby już zdyskwalifikowany.
Sama walka to profanacja boksu, na pewno jest to ostatnia walka Kliczki na antenie HBO. To nie był pokaz boksu w wykonaniu Ukraińca.
Inna sprawa to to, że w moich oczach wiele stracił Władimir a sporo zyskał Sasza, Niby paradoks, ale zabrakło jeszcze jakiegoś kopnięcia w wykonaniu Wlada i mielibyśmy MMA na niezłym poziomie.
Śmieszna gala, zawiodłem się na maksa. Walka Czagajewa to jednostronne obijanie Pudara, które tak naprawdę w ogóle nie było ciekawe. Walka Mastera trochę ratuje sprawę, ale to zakończenie... klapa zupełna. No i ostatni dramatyczny pokaz boksu. Tragedia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:05 PM
Post: #413
RE: Kliczko vs Povetkin
@BMH
A przepraszam na tle Władimira to jak wypadł Povetkin? jak średniak... nie miał nic do powiedzenia w tej walce. Jedyna wygrana przez niego runda to ta, w której sędzia odjął pkt Władimirowi za rzut Saszą, więc...? styl robi walkę, Chisora nie padnie kondycyjnie w 5 rundzie, będzie agresywniejszy i tymi cepami zrobi krzywdę Władzi. W dodatku będzie bił ciosy na korpus co będzie receptą na Władka. Zresztą... nadejdzie dzień walki, to sam zobaczysz co miałem na myśli.

Zimnoch w studio ładnie to podsumował... powinien dostawać ujemne pkt za te dociskanie Povetkina...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2013 10:09 PM przez redd.)
Post: #414
RE: Kliczko vs Povetkin
Ta walka to jeden wielki skandal. Pabon tym co dzisiaj zrobił w ringu, stał się odpowiednikiem CJ Ross. Kliczko pokazał w swoim występie 80% fauli i 20% boksu. Rozczarowujące.

Powietkin na plus, duża ambicja i wyszedł walczyć. Moim zdaniem sam werdykt za wysoki. Powietkin ugrał ze 3 rundy, w których Kliczko ograniczał się tylko do fauli.

Cóż, widać Kliczkowie mieli pełno kontrolę nad organizacją gali.

@RedHawk

Chisora nie ma żadnych szans. Kliczko zaklinczuje go.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2013 10:12 PM przez Martin.)
Post: #415
RE: Kliczko vs Povetkin
Zawiodłem się na tej gali. Najpierw przegrał Master, a później tak długo wyczekiwana walka w HW okazała się klapą...

Z Władimirem nikt nie wygra, Chisora również...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:14 PM
Post: #416
RE: Kliczko vs Povetkin
@redd
Hehe, dobrze to ująłeś.

Może przesadziłem pisząc, że Chisora powyciera nim ring... ale da dużo lepszą walkę niż Povetkin. Nie ze względu na umiejętności bo te na pewno Povetkin posiada większe, ale ze względu na styl.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:14 PM
Post: #417
RE: Kliczko vs Povetkin
Walka Mastera była najciekawsza na całej gali , wielka szkoda ,że Master poległ ale lepiej dysponowany i lepszy był Drozd.

Chisora skończy tak samo jak Saszka , zostanie zaklinczowany i pewnie poleci parę razy na deski.
Władzia może zostać pokonany jedynie przez zawodnika z ogromnym zasięgiem ramion i potężnym ciosem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:15 PM
Post: #418
RE: Kliczko vs Povetkin
Klinczko przeginał.

@RedHawk
Jak Powietkin wygrał jedną rundę jak w swojej karcie zapisałeś mu ich ze trzy chyba??

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2013 10:18 PM przez RedHawk.)
Post: #419
RE: Kliczko vs Povetkin
@Krychu
Wach spełniał te kryteria... potrzeba kogoś o takiej szczęce jak Wach, szybkości i ciosie jak Wilder. Chociaż ja wciąż uważam, że Haye jest w stanie pokonać Władimira.

@Sander
W takim razie Buffer źle przeczytał karty punktowe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2013, 10:19 PM
Post: #420
RE: Kliczko vs Povetkin
(05-10-2013 10:17 PM)RedHawk napisał(a):  Chociaż ja wciąż uważam, że Haye jest w stanie pokonać Władimira.
To czemu tego nie zrobił jak z nim walczył?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości