Forum - BOKSER.ORG
10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Boks zawodowy w Polsce (/forum-13.html)
+--- Wątek: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu (/thread-943.html)

Strony: 1 2 3


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - kubala1122331 - 10-05-2013 10:09 AM

Nie no bez żartówSmile Jeszcze za wcześnie by Szpilka mógł się przeciwstawić doświadczonemu Adamkowi i ten zdecydowanie by go wypunktował. Szpilka za mało pokazał by być twardym oponentem dla Górala, choć mam nadzieję, zę za parę lat Szpila przegoni Adamka swoimi umiejętnościami a przede wszystkim trofeami jeśli chodzi o wagę ciężkąSmile


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - Sander - 10-05-2013 11:09 AM

Adamek w HW nie ma żadnych osiągnięć Smile


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - kubala1122331 - 10-05-2013 06:03 PM

Dlatego napisałem że pobije osiągnięcia, tzn. zdobędzie pas mistrza świataSmile


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - lockuer - 13-05-2013 11:18 AM

Adamek? Raz z kliczką próbował, ale jak widać to jeszcze nie ten poziom Smile


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - Splint3rPL - 30-05-2013 08:22 PM

Z chęcią obejrzałbym wszystkie te walki. Szkoda, że pewnie żadna się nie odbędzie. Osobiście dopisałbym jeszcze:
Adamek - Wach
Szpilka - Sosnowski


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - AdamekFightPL - 01-06-2013 09:42 AM

@lockuer
Czytaj ze zrozumieniem, nie Adamek a Szpilka Smile


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - Logizz - 03-06-2013 09:18 AM

Jeśli chodzi o polskie podwórko to zdecydowanym faworytem jest:
Szpilka - Zimnoch
pozniej
Fonfara - Kostacki
na arenie światowej to:
Diablo - Guillermo Jones
Diablo - Huck
Adamek - Povietkin o tym pojedynku juz od dawna myśle, ze byłby bardzo dobry.


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - AdamekFightPL - 06-06-2013 04:51 PM

Jeżeli chodzi o Polskę to rzeczywiście najbardziej oczekiwany pojedynek to Szpilka-Zimnoch, jednak nie z powodów sportowych a raczej prywatnych i to co między nimi się wydarzyło. Jeżeli chodzi o pojedynek czysto sportowy to Adamek-Wach. Chciałbym też zobaczyć Fonfarę z Sękiem albo Głażewskim. Majewskiego z Proksą. Walka Masternak-Włodarczyk nie ma większego sensu oprócz tego, że by się w miarę dobrze sprzedała, oprócz tego fajnie byłoby mieć dwóch mistrzów świata w jednej kategorii wagowej... później ew. unifikacja.

Jeżeli chodzi o konfrontację naszych bokserów z zagranicznymi rywalami to tutaj nie mam co wypisywać. Chcę aby Polacy walczyli z jak najbardziej znanymi i utytułowanymi rywalami.


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - BMH - 06-06-2013 05:01 PM

Wymarzony "bratobojczy" pojedynek? Proste... Darek Sek-Andrzej Fonfara!


RE: 10 walk, o których marzą polscy kibice boksu - Martin - 06-06-2013 07:45 PM

Ja bym chętnie obejrzał walkę Adamek-Włodarczyk, Adamek-Wach, Fonfara-Kostecki no i Szpilka-Zimnoch.