Forum - BOKSER.ORG
Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew (/thread-940.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Kosteq - 17-03-2013 09:32 PM

Pytanie tylko, jak Haye by po tej przerwie od boksu wyglądał, bo na to też trzeba wziąć poprawkę. I czy w ogóle będzie chciał walczyć z Władkiem, jak otwiera się coraz szerzej furtka, w której można wyciągnąć WBC bez walki z Kliczką Wink


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - RoyJonesJr - 17-03-2013 09:36 PM

Kandydatów na mistrza po Vitku jest już pełno.
Dopiero niedawno to sobie uświadomiłem ale jeszcze jakiś czas temu miałem nadzieje że uda się to Adamkowi. dziś usuwam go w cień.
Są nazwiska które tylko czają aż WBC zostanie zwakowane a oni ruszą po swoje.

Haye myślę że zechciałbym zawalczyć z Władem a dobre sianko by pewnie tylko pomogło w decyzji.
Musi sobie wbić do głowy że jest potrzebny dzisiejszej wadze ciężkiej.

Haye wie o sobie dużo i wie jak dojść do optymalnej formy i wcale nie potrzebuje walk na przetarcie czy cuś.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Hugo - 22-03-2013 11:35 AM

Pojawił się oficjalnie temat walki Adamek - Włodarczyk, którą już sporo wcześniej sugerowałem jako bardzo dobrą opcję pod względem finansowym dla obu bokserów. Podobno Diablo chce tej walki, ale Adamek nie. Jego sprawa i jego decyzja, ale jestem przekonany, że korzystniejszej oferty nie znajdzie ani w USA, ani w Polsce, ani gdziekolwiek indziej. To byłby w Polsce prawdziwy hicior. Za coś takiego byłbym gotów zapłacić ppv bez wahania i pewnie wielu kibiców boksu też.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Sander - 22-03-2013 11:39 AM

Zdecydowanie się zgadzam z kolegą @Hugo.
Włodarczyk wręcz marzy o większej wypłacie a Adamek nie musi marzyć bo ma to w genach od początku kariery Wink
Jak dla mnie sportowo,finansowo i marketingowo w Polsce-HIT.
Wypowiedź Tomasza z bokser.org:
"- Wielu fanów boksu ma mi za złe, że pobiłem starszego Andrzeja Gołotę. I trochę niesmak po tej walce pozostał, więc nie myślę o rodakach. Jest tylu pięściarzy na świecie, znakomitych, że jest w kim wybierać i walczyć o najwyższe cele - mówi Adamek."


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Niko1 - 26-03-2013 08:28 PM

Chyba nigdy nei dojdzie do walki Adamek vs Haye Sad A mogloby byc ciekawie, wiem, ze zwyciezylby Haye bo to wysmienity bokser, ale moglaby byc ciekawa walka.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Metzger - 27-03-2013 11:39 AM

Konkurencyjny portal już podał nazwisko boksera, który ma przynieść Adamkowi większy hajs niż Pulew. Jest to niejaki Joe Hanks o osiągnięciach zbliżonych do Szpilki.

- Ej, wiesz z kim będzie Adamek tera walczył? Z Hanksem!
- Znaczy z tym Forrestem Hanksem?
- Nie, to przeca aktor. Z Dżonatanem Hanksem!
- Aaa... to ten co Miczela pobił. No to groźnych rywali Tomek dobiera...


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - ManagerSilnego - 27-03-2013 12:02 PM

Kto dla Adamka? Jakis leszcz pokroju Grano lub Hanksa. Ten gruchot już daleko nie zajedzie, najwyżej na złomowisko lub śmietnik historii. "Walka z Pulewem jest nieatrakcyjna finansowo" hahahahahahaha


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - AdamekFightPL - 27-03-2013 12:55 PM

@ManagerSilnego
Te Kondera, Grano czy Hanks to solidny średniacy. Ten pierwszy doświadczony, wysoko w rankingu WBC, natomiast Hanks posiada świetne warunki fizyczne, w dodatku jest niepokonany. Obie te walki byłyby ciekawe.


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Sander - 27-03-2013 01:01 PM

@ADFPL
Mówisz poważnie czy sobie jaja robisz?


RE: Kto dla Adamka? Jednak nie Pulew - Zioło-Pale-Niebywale - 27-03-2013 01:04 PM

No ten cały Hanks to ma niezłych asiorów na rozkładzie,co prawda nie widziałem go w akcji,ale lepszych rywali na rozkładzie ma Wawrzyk.Grano też mnie nie bawi,gość dostał 2 czasówki od waciaków jak na ciężką.Ale z dwojga złego już wolę chyba Grano.
Ciekawe czy pejperwiu?