Forum - BOKSER.ORG
Adamek vs Cunningham II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Adamek vs Cunningham II (/thread-680.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Adamek vs Cunningham II - Jerome - 11-12-2012 12:39 PM

(03-12-2012 08:52 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Jerome
Kim jest Haye? bokserem? teraz stał się on w Wielkiej Brytanii celebrytą ala Marcin Najman w Polsce. A wiesz jaki jest prawdziwy bokser? spójrz na moją sygnaturę. Dumny, znający swoją wartość, prawdziwy wojownik o lwim sercu. Wybacz, ale musiałem to napisać.

Widać, że Adamek zna swoją wartość. Nie ma co ;]


RE: Adamek vs Cunningham II - AdamekFightPL - 11-12-2012 01:13 PM

@Jerome
Ostatnio zaskakujesz mnie w negatywny sposób swoją inteligencją. ''Adamek zna swoją wartość'' - czy tak trudno domyślić się, że chodziło mi tutaj o godność osobistą i to, że nie pokazuje za kasę tyłka publicznie? Druga sprawa, jeżeli myślisz, że to Adamka zachcianki z tym PPV to się mylisz. Jeżeli chodzi o finanse to wszystkim rządzi Duva a Ziggy jest tylko po to żeby Adamka ta Kathy za bardzo nie wyciulała.


RE: Adamek vs Cunningham II - Metzger - 11-12-2012 01:19 PM

(11-12-2012 01:13 PM)AdamekFightPL napisał(a):  jeżeli chodzi o finanse to wszystkim rządzi Duva
Pewnie tak, ale chyba nie myślisz, ze Adamek ma coś przeciw PPV jeżeli zwiększa to jego zarobki?


RE: Adamek vs Cunningham II - AdamekFightPL - 11-12-2012 01:26 PM

@Metzger
Nie, nie myślę tak, to chyba normalne, że chce zarobić jak najwięcej. Co prawda kosztem kibiców, ale i tak uważam, że nawet gdyby Adamek wstawił się za nami i powiedział ''PPV w Polsce? ,taki ch*j'' to i tak nic by to nie zmieniło.
Wydaje mi się, że pomysł z PPV narodził się tylko dlatego, że pewnie plan z pokazaniem gali na otwartym kanale NBC nie wypalił...


RE: Adamek vs Cunningham II - Jerome - 11-12-2012 05:35 PM

@AdamekFightPL
Jesteś tu największym fanem Adamka i Twoje słowa świetnie pasowały do zaistniałej sytuacji. Rozbawiły mnie więc je wstawiłem jako cytat. Nie widzę problemu.

Na temat czyjeś inteligencji bym się nie wypowiadał w Twoim przypadku szczególnie. Generalnie oceniać ją na podstawie internetowego forum to nie zbyt profesjonalne.
Tomek chyba myśli, że jego szerokie grono kibiców bez względu na wszystko będzie chciało jego walkę obejrzeć. Duva może nawet i spytała Tomka o zdanie ale ten nie skumał, że Polaków to wku*wia. Jest zysk, jest sława to kibice też będą. Błędne myślenie.

Generalnie to kto wie, może Adamek Team nie ma ingerencji w przekaz. Ma kontrakt z Polsatem np na milion rocznie (kwota przykładowa) a to Polsat wymyśla to PPV a Team Adamka to nie obchodzi gdy kasa się zgadza...


RE: Adamek vs Cunningham II - AdamekFightPL - 11-12-2012 05:47 PM

@Jerome
Nie jestem największym fanem Adamka na tym forum tylko chyba jedynym... a tekst pasować nie pasował, skąd ten pomysł? znowu sobie coś ubzdurałeś. To co napisałeś z tym cytatem traktuje tylko i wyłącznie jako kiepską zaczepkę ( nie udaną ) bo w poście powyżej sam sobie wytłumaczyłeś jak by to mogło wyglądać.


RE: Adamek vs Cunningham II - RoyJonesJr - 11-12-2012 08:01 PM

To już jest po prostu hańba gdy Polska telewizja rząda pieniędzy od Polskich kibiców by zobaczyc Polskiego sportowca. Nawet jak reprezentacja grała mecz z Czarnogórą zarządali hajsu. Jak Polacy walczą o tytuł to taka sama historia.. eh.. :/
Wyobrażacie sobie Polske w Finale na Mistrzostwach świata a tu wyskakują nam z PPV ?!
HAŃBA !
to tylko świadczy o tym jak człowiek jest omamiony pieniądzem myśle że tego typu zachowania już w jakim stopniu plamią honor prezesów naszych polskich telewizji.
Ale mimo wszystko jako KIBICIE powinniśmy usłyszeć jakiś protest od Tomka.


RE: Adamek vs Cunningham II - pyra90 - 11-12-2012 08:07 PM

Tak ,Adamek nie ma nic przeciw PPV bo to zwiększa jego gaże ,jak to kiedyś napisał Silny i jego menadżer :"chciwy góral dutki liczy"


RE: Adamek vs Cunningham II - RoyJonesJr - 11-12-2012 08:12 PM

Janosik taki typowy Big Grin
tylko że ten biednym nie daje. nawet walki obejrzeć. Big Grin

@AdamekFight
Podoba mi się to jak bronisz Tomka cieszy mnie Twoja postawa. Ale przykre jest to że Adamkowi właśnie zależy na zarobkach. Mało myśli o kibicach właśnie takich jakim jesteś Ty.
Wiem że to nie zalezy od niego czy walka będzie w PPV czy też nie. Ale moim zdaniem powinniśmy coś od niego uslyszeć w zamian. bo nawet jak podchodził do WBC w 2011 to musielismy płacic. a teraz musimy nawet płacić za taką lipną walkę jak rewanż z cunnem.
Mimo tego że nie od niego to zależy to moim zdaniem jakby poruszył temat PPV sprzeciwiając sie to oglądalibyśmy go za darmo. bo to jego oglądamy nie Duve !


RE: Adamek vs Cunningham II - Jerome - 11-12-2012 08:49 PM

@AdamekFightPL
To nie miała być prowokacja. Nie przesadzaj. Nie bądź taki sztywniak. I ja i Ty mamy swoje za uszami więc wytykanie sobie tego wzajemnie jest bez sensu.

Mamy już potwierdzenie tego PPV?