Forum - BOKSER.ORG
Włodarczyk vs Palacios II - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Włodarczyk vs Palacios II (/thread-541.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Włodarczyk vs Palacios II - Szakal - 22-09-2012 08:08 PM

Bardzo dobra walka Łaszczyka do momentu przerwania. Boksował na luzie, nie nastawiał się na jeden cios (tak jak chociażby z Farmerem), popisał się refleksem, wrócił w końcu lewy prosty (podwójny, nawet potrójny). Do tego skutecznie bił na korpus. Dobry występ, brawo Kamil!
A przeciwnika Kamila nie doceniałem, przyznaję.

Szkoda, że rywal doznał kontuzji, bo pojedynek mógł się podobać i obaj mogli jeszcze sporo pokazać.


RE: Włodarczyk vs Palacios II - redd - 22-09-2012 08:24 PM

Łaszczyk pozytywnie wypadł. Przeciwnik, mimo że sporo mniejszy, okazał się rutyniarzem i kilka razy zaskoczył Kamila. Szkoda, że Delisandru doznał kontuzji, ma pewno Łaszczyk wyniósłby sporo doświadczenia z kolejnych rund. Efektowny, energiczny boks 'szczurka", więcej finezji niż w walce z Farmerem i to jest największym pozytywem.


RE: Włodarczyk vs Palacios II - redd - 22-09-2012 09:43 PM

Cendrowski vs Donfack.
Dobry, twardy pojedynek. Donfack przyjechał po zwycięstwo i do końca próbował. Mariusz w swoim stylu, pewnie wypunktował niewygodnego przeciwnika. Wielkiego boksu tu nie było, ale walka ogólnie toczyła się w niezłym tempie i obydwaj pokazali sporo ambicji.

Teraz tylko walka wieczoru. Obyśmy nie pousypiali Wink


RE: Włodarczyk vs Palacios II - Szakal - 22-09-2012 09:52 PM

Mariusz Cendrowski vs Bernard Donfack
Dobrze wypadł Cendrowski. Skuteczne prawe proste, myślał w ringu, walczył w swoim stylu, podobał mi się jego boks. Rywal był co prawda chaotyczny, ale całkiem niezły i przyjechał wygrać. W ogóle to była niezła walka, co prawda bez jakiegoś błysku, ale mogła się podobać.

Czekam na Włodarczyka, przygotowałem sobie już poduszkę i koc, ale mam nadzieję, że nie będę musiał z nich korzystać...


RE: Włodarczyk vs Palacios II - Pakman - 22-09-2012 10:57 PM

Brawo Krzysztof ! Brawo Francisco ! Co za walka ! Co za emocje ! Najlepsza walka w CW do czasów Adamek vs Cunn ! Fenomenalny pokaz boksu w wykonaniu tych dwóch wojowników. Jednak to Diablo pokazał niesamowite opanowanie, kondycję i precyzję. Gratulacje Mistrzu ! Jesteś dumą Piaseczna ! Szykujemy Ci gorące powitanie !


RE: Włodarczyk vs Palacios II - Metzger - 22-09-2012 10:57 PM

Diablo się zrehabilitował. Wygrał zasłużenie. Jednak nie jest to bokser na miarę Hucka, Lebiediewa czy nawet Hernandeza. Kto wie, może nawet Masternak by go wypunktował.


RE: Włodarczyk vs Palacios II - Pakman - 22-09-2012 11:00 PM

A w czym Huck jest lepszy od Diabla ?


RE: Włodarczyk vs Palacios II - bartek - 22-09-2012 11:01 PM

W momentach, kiedy Diablo wypluwał kij od szczoty i zaczynał boksować, robił z Palaciosem co chciał. Jakby tak walczył całe walki to byłby najlepszym cruiserem obecnie. Jednakże jak to w jego stylu, część walki przeczekał. Werdykt słuszny. Punktowałem 116:113. Rundy 2,4,5,8,10,11 i 12 dla Diablo, 9 remisowa, a reszta dla Palaciosa.


RE: Włodarczyk vs Palacios II - Metzger - 22-09-2012 11:02 PM

(22-09-2012 11:00 PM)Pakman napisał(a):  A w czym Huck jest lepszy od Diabla ?
Jest aktywny. Choć przy Diable to każdy jest aktywny Smile Tak czy siak, myślę, że jeżeli chcemy zatrzymać pas WBC w Polsce na dłużej, to musimy go przekazać na przechowanie Masternakowi.


RE: Włodarczyk vs Palacios II - Pakman - 22-09-2012 11:03 PM

Palacios też był aktywny, a w ostatnich 3 rundach pływał.