Forum - BOKSER.ORG
Ajose Olusegun - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Ajose Olusegun (/thread-475.html)

Strony: 1 2


Ajose Olusegun - Holy230 - 24-06-2012 03:55 AM

Witam znalazłem świetnego boksera, efektywnie walczącego, szybki z dobrą techniką i ciosem Smile Ajose Olusegun niedawno przeszedł eliminator WBC w wadze junior półśredniej z Ali Chebah ale to bum straszny i dostał eliminator. Jak by wyglądał jego pojedynek na dzisiaj z Garcią czy Khanem?

http://www.youtube.com/watch?v=IusXS4kh3Bc A tutaj filmik jak ktoś go jeszcze nie widział Wink


RE: Ajose Olusegun - Adammobp - 28-06-2012 09:50 AM

Bokser niemłody (33 lata w tym roku), na ringach zawodowych od 11 lat, ale ma niezwykle widowiskowy styl. Widać, że dużo oglądał Roya Jonesa


RE: Ajose Olusegun - Holy230 - 28-06-2012 06:52 PM

Chebah to nie jest dobry test on obija bumów przez całą karierę 26lat i rekord 36-2 ... A pasa WBC może Olusegun prędko nie zdobyć bo Garcia mógłby wtopić z Khanem... 32letni Olusegun jest 1 w WBC i "oficjalnie" nikt go nie może ominąć aczkolwiek nie wiadomo czy jest obowiązkowym pretendentem.
http://www.bokser.org/content/2011/05/28/123124/index.jsp A pozatym artykuł z tamtego roku .. A pozatym śmieszny wydaje się być ranking boxrec. Według nich 1 w rankingu jest Marquez który walczył w tej dywizji 2razy. Matthyse wyprzedza Garcię. Rios na 6miejscu??? on nie stoczył nawet walki w tej dywizji. JUDAH 7??? Khabib Allakhverdiev wskoczył na 9 za jego plecami Maidana, Soto i Olusegun na 12miejscu.


RE: Ajose Olusegun - Maverick - 25-07-2012 04:33 PM

Ciężko jednoznacznie odpowiedź na pytanie z ankiety zwłaszcza, że zostają tylko 2 opcje, bo wariant "Ma szanse na tytuł europejski" odpada bo on nie jest przecież Europejczykiem.


RE: Ajose Olusegun - Jerome - 25-07-2012 04:44 PM

Szkoda, że mańkut. Dla mnie boks trochę traci na pojedynkach orthodoxów z mańkutami... Ale styl ma, przyznaję. No i jak dla mnie szkoda, że taki mały. Jakby chociaż z super średniej był...


RE: Ajose Olusegun - Holy230 - 25-07-2012 05:53 PM

W super średniej masz Ndiaye też ciekawy pięściarz Wink!


RE: Ajose Olusegun - Jerome - 25-07-2012 06:46 PM

@Holy230
O, dzięki Wink To może w ciężkiej kogoś masz ciekawego? Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać walki Hamera i Wildera. Fantastycznie się to ogląda. Hamer to taki słaby Tyson albo w zasadzie obecny tyle, że szybszy. Wilder mi przypomina Lennoxa z lat młodości.


RE: Ajose Olusegun - Holy230 - 25-07-2012 09:57 PM

Jerome dziękuje za punkt reputacji. W sumie to nie za bardzo mnie waga ciężka interesuje głównie przez kliczków.

A tak pozatym strasznie lubie waciaków, ponieważ wolę obejrzeć 12rund pięknego boksu z Malignaggim, niż jakiegoś cepa z brazylii, który zakończy walke w 1 rundzie Smile



Jedynie śledze kariere Mike'a Pereza, choć nie ma o nim słuchu.

Do tego interesuje mnie kolumbijczyk Oscar Rivas.


RE: Ajose Olusegun - Jerome - 25-07-2012 10:20 PM

@Holy230
Oscar Rivas jest dość niski jak na HW. Nie mówcie mi tu tylko o Tysonie. Czemu Rivas nie walczył w 2010 wcale? No i za bardzo to on puncherem nie jest chociaż muszę mu oddać, że przeciwnicy mimo iż większość z rekordem ujemnym to jednak doświadczeni z racji 60 walk (nawet jeśli 20 wygranych a 40 przegranych). Obejrzę go na YT i powiem jak wrażenia na priv. Co do Pereza to bardzo dziwne, że taki gość na czasie nie walczy od zeszłego roku.


RE: Ajose Olusegun - Bandit - 04-10-2012 03:48 PM

Olusegun w moich oczach wciąż ma szanse na MŚ Wink, jeśli nim nie będzie, będzie to wina kiepskiego promotora napewno nie boksera.