Forum - BOKSER.ORG
Artur Szpilka - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Artur Szpilka (/thread-43.html)



RE: Artur Szpilka - fext - 13-10-2016 11:18 AM

(13-10-2016 11:03 AM)Gogolius napisał(a):  Może Breazale albo Martin.
Brezaele raczej nie, bo ten po ostatnim łomocie od Antka pewnie będzie chciał się z kimś "przetrzeć". Martin też odpada, bo jakiś czas temu go postrzelili, co nie sprzyja treningom a w przypadku i tak leniwego Martina zupełnie je wyklucza. Z aktualnie dostępnych Amerykanów mogli być więc Thompson, Mansour, Molina, Washington, Arreola, ewentualnie jakiś Deric Rossy. Albo Briggs Smile


RE: Artur Szpilka - Wietnam - 13-10-2016 12:50 PM

Ja bym obstawiał Granta .

Mansour nie jest bardzo znany i ceniony.


RE: Artur Szpilka - Wit - 13-10-2016 09:36 PM

No i co? Szpilka pierdnął, że chce iść do Cruiser, a teraz "tak po prostu nie". Walk nie ma, to chociaż głupotami fejma sobie utrzymuje... :|


RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 17-10-2016 11:30 AM

Na fb niejaki Michael Rufus (może ktoś od nas? ) zapytał Szpilkę o tego ewentualnego rywala ale Szpilka mu odpisał, że nie powie kto to był. Napisał jedynie, że nie był to nikt z wymienionych przez Rufusa rywali czyli Malik Scott, Eric Molina, Charles Martin lub Tony Thompson.

Śledztwo trwa dalej Tongue


RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 07-11-2016 01:17 AM

Za jakieś 3 walki Szpilka będzie chciał doprowadzić do rewanżu z Wilderem bo oklep od Dzikusa był... przypadkowy. Wink


RE: Artur Szpilka - Wietnam - 07-11-2016 02:38 AM

Szpila boksowaleś bo Wilder cie zlekceważył jak Real Legie, walczył asekuracyjnie
bo wiedział że prędzej czy później na niego wpadniesz, gdybyś jeszcze raz jakim cudem
z nim zawalczył to już by nie był taki miły .And Still...


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 07-11-2016 06:30 PM

Piszecie prywatnie na temat tego dna sokołowskiego pseudonim cwel masa ....odpowiadam ...Co sie mam kurwa odnosić czy was już kurwa popierdolilo ? Największy cwel w Polsce ,rozjebal sie na pół Polski i gra nawróconego jak gwałcił wymuszał ,napadał to był gangster a jak przyszło siedzieć to dupsko pękło i kurwa sie "nawrócił " do czego to doszło ze świadek koronny wypisuje jakies bzdety na fb a my sie mamy do tego odnosić .... litości Ludzie.

Arczi na FB.


RE: Artur Szpilka - Wilczekstepowy - 07-11-2016 07:36 PM

Fb usunęło już ten post, a ja nie wiem, jak go mam zrozumieć? Arturowi podobało się, gdy Masa był gangsterem, który gwałcił? Chyba nie to miał na myśli ale tak jakoś nieskładnie się wyraził.


RE: Artur Szpilka - KrychuTMT - 07-11-2016 08:31 PM

Raczej nie podoba mu się, że "nawrócony " gangster stoi teraz na straży moralności i pierdoli farmazony na wszystkich aby tylko chwilę o sobie przypomnieć. Zresztą Szpila wywodzi się z nizin społecznych, z środowiska kiboli ( przynajmniej taki stworzył wokół siebie wizerunek) oraz jego fanbase to w większości Sebixy i gimbusy a tam masa to "pierwszy rozjebus III RP" więc Arczi musiał mu pojechać XD.


RE: Artur Szpilka - Metzger - 07-11-2016 09:06 PM

Faktycznie, ostatnimi laty Masa stał się niemal celebrytą. Wydaje książki, komentuje różne wydarzenia, zgrywa wielkiego moralizatora, a dziennikarze mu nadskakują. A kiedyś był kompletnym zwyrodnialcem.

Props dla Szpilki za tego posta, choć podejrzewam, że główną przyczyną jego wkurwienia jest fakt, że Masa był "konfidentem".