Forum - BOKSER.ORG
Puch pokonał Pecha - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Aktualności (/forum-27.html)
+--- Wątek: Puch pokonał Pecha (/thread-3429.html)Puch pokonał Pecha - Hugo - 15-02-2018 09:02 PM

W ubiegłą sobotę 10.02. na gali w Cancun zmierzyli się w ringu dwaj meksykańscy bokserzy kategorii muszej, William Puch i Cristian Pech. Wygrał Puch, a tak wyglądał przebieg walki wg Tłumacza Googla (z hiszpańskiego na nasze):

Chociaż z pewnymi problemami, bardziej niż oczekiwano, perspektywa Jucateca Williama "Agresivo" Puch zachowała swoją aurę niepokonanej soboty na Oasis Arena w tym mieście, gdzie pokonał Cristiana Pecha w wyniku jednomyślnej decyzji w walce, w której jego determinacja Pokonał swoje techniczne i przede wszystkim fizyczne niedociągnięcia.
Puch, pewnie pewny swojej dobrej passy, ​​która dała mu sześć zwycięstw w sześciu pojedynkach, wyskoczył, by rzucać ciosy, jak zwykle, ale bez swojej zwykłej ruchliwości nóg i wolał zamknąć się w walce o podarunek, w pudełku po butach, w której rozprowadzał "candelę" z bardzo wyczuloną i więcej niż godną Ayalą, która nie tylko go uderzyła, ale potrząsnęła nim więcej niż raz.
Jednak silny i odważny, Pech dodawał, po trochu, więcej trafień, ale tak, mocniejszy, szczególnie w ostatnich dwóch rundach, co pozwoliło mu mieć nie budzącą zastrzeżeń, ale nie wygodną przewagę nad swoim odważnym rywalem, bez wątpienia najtrudniejszy, jaki miał w swojej krótkiej karierze.
Dla małego "Leoncito" izamaleńo była to jego siódma walka i jego siódme zwycięstwo, z których cztery były na krótkiej drodze, podczas gdy Pech dodał swoją drugą porażkę w ośmiu pojedynkach.
Nie była to najlepsza noc w Puchu, ale w tej chwili pozostał niepokonany, nie będąc w najlepszej kondycji fizycznej, wolny, bez ruchomości nóg, co świadczyło o braku kondycji fizycznej, ale powtórzył swoją odwagę i determinację, by wygrać.
Big Grin


RE: Puch pokonał Pecha - Wietnam - 16-02-2018 01:38 AM

Pechowa porażka można dodać Tongue uśmiałem się
z tego postu nieźle.