Forum - BOKSER.ORG
Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Kliczko vs Fury - wielki rewanż (/thread-2759.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Joker - 29-04-2016 08:27 PM

Jakie czasy taki doninator...


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wietnam - 29-04-2016 09:47 PM

A zagrażał ktoś Władkowi?
Wszystkich oficjalnych challengeròw do czasu Furego odsyłał z kwitkiem
Powetkin nie dał rady , Haye też , Pulew zmiećiony, Chambers , Chagayev ,
nie można pisać ze nie był dominatorem bo był na pewien sposób
po prostu do czasu Furego nie było nikogo kto mógłby Władkowi
nawet czapką pomachać, nowa krew dopiero nadeszła gdy
SteelHammer zaczął się starzeć, Wilder , Fury , Joshua,
taka kolei rzeczy.
Władimir rządził tyle lat , wielki szacun , wątpie aby któryś
z obecnych Championòw miał okazję rządzić chociaż połowę
tego okresu co Władimir Kilczko, największe szanse ma
Joshua, i to jest prawdziwy zastępca Władimira
zawodnik który tak samo jak on będzie pośiadał
wszystkie pasy HW już wkrótce.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wit - 29-04-2016 10:33 PM

No ale przecież Povetkin'a Kliczko położył na deski w 6. rundzie 3 razy i to wyglądało katastrofalnie ze strony Ruska, więc coś tam się działo. Choć też nie można zaprzeczyć, że nie raz to Vitali ratował rekord(?) Wladowi.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Terminator - 29-04-2016 10:56 PM

Trzeba jednak od tego zacząć że Kliczko wybitnie nie leżał Saszy, najgorsze co może być dla swarmera to puncher, ze znaczną przewagą w warunkach fizyczny i dobrym jabem, a gdy do tego jeszcze dojdą faule w postać zakładania nelsona, wieszania się i sprzedawania rywalowi własnego ciężaru wychodzi właśnie taka deklasacja.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wietnam - 01-05-2016 01:22 PM

Król wagi ciężkiej Tyson Fury (25-0, 18 KO) zapowiedział, że bez względu na wynik rewanżowej walki z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO), która 9 lipca odbędzie się w Manchesterze, zakończy bokserską karierę.

- To będzie chyba moja ostatnia walka, niezależnie od tego, czy wygram, przegram czy zremisuję. Po prostu nie mogę się z tym dłużej pier***ić, taka jest prawda. Mam tego dość, nie mam motywacji, ciągle to samo, rok po roku - stwierdził w sobotę podczas gali w Londynie, na której kibicował swojemu kuzynowi Hughie'emu Fury'emu w walce z Fredem Kassim.

- Stoczę tę walkę, żeby jeszcze trochę zarobić. Tyle. Potem nie będę już boksować. Pójdę do domu i już nigdy nie wrócę na salę. Zobaczcie, jak gruby jest mój ojciec, jak grubi są moi bracia. Będę taki sam po tej potyczce. Nie będzie już wywiadów, niczego. Zostało mi w boksie 10 tygodni, a potem dobranoc, żegnajcie na zawsze. Obiecuję. Nie mogę już tego znieść, całego syfu w tej grze - dodał.

Fury nie ukrywa, iż finanse były jego główną motywacją, aby w ogóle podchodzić do rewanżu z Ukraińcem. Przyznaje, że nie dba o to nawet, czy pokona Kliczkę - najważniejsze, że dostanie wielomilionową wypłatę.
- Czy mogę znowu pokonać Kliczkę? Prawdopodobnie. Czy mogę przegrać? Być może. Czy mnie to obchodzi? Nie bardzo - oświadczył.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wilczekstepowy - 01-05-2016 02:19 PM

Ale emocjonalnie rozchwiany facet.


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Wit - 01-05-2016 03:06 PM

Raczej ściema Wilczku, imho. Wink


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Gogolius - 01-05-2016 03:36 PM

A ja mysle ze Fury to jeden z nielicznych naprawde szczerych ludzi w boksie. J wierze w to ze on mowi prawde i naprawde tak mysli. Oczywiscie moze zmienic zdanie i jeszcze walczyc ale nie zdziwie sie jesli faktycznie skonczy kariere.

Fajny z niego gosc, no ale to wiadomo od dawna Wink


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - kubala1122331 - 01-05-2016 05:24 PM

Gogolius
Też miałem go za fajnego gościa, ale ostatnio mam go dość. Jak w pierwszej walce kibicowałem Brytolowi, to teraz liczę na szybką robotę Kliczki Tongue


RE: Kliczko vs Fury - wielki rewanż - Gogolius - 01-05-2016 06:00 PM

A co sie zmienilo ze teraz tak Ci sie sympatia odwrocila? : >