Forum - BOKSER.ORG
Mateusz Masternak - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Mateusz Masternak (/thread-241.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Mateusz Masternak - Jerome - 04-11-2012 10:25 PM

Dlaczego nie? Jeszcze raz spytam. Master po pokonaniu Hucka będzie u niemców gwiazdą. Hernandez - leń pójdzie w odstawkę. Jak już mówiłem, Lebiediev także będzie chętny. Najciężej będzie z Diablo ale jeśli do tej pory zatrzyma tytuł to nie ma opcji aby do ich walki nie doszło.


RE: Mateusz Masternak - Maynard - 04-11-2012 11:10 PM

Wybacz Jerome, ale żyjesz w świecie iluzji. Master z Huckiem nie powalczy, gdyż jest to dla promotora zupełnie nieopłacalne.

Walka z Haapoją jest z punktu widzenia Kalle idealna - Fin drogi nie będzie, w dodatku niezbyt "ryzykowny". Masternak jest na pewno pod ścisłą obserwacją, może tym razem będzie wreszcie walczył w przedostatniej walce na gali, więc Niemcy skalkulują zyski, zanim zainwestują w Masternaka jakąś większą kwotę.

Swoją drogą, trafnie przewidziałem zarówno rywala, jak i datę walki. Źródła okazały się wiarygodneWink


RE: Mateusz Masternak - Jerome - 04-11-2012 11:23 PM

@Maynard
Dlaczego od razu taki wniosek? Moim zdaniem ta walka jest bliżej niż dalej od realizacji. Ale skoro się nie znam to niech Ci będzie... wkrótce się przekonamy.


RE: Mateusz Masternak - PeterManfredo - 04-11-2012 11:25 PM

Nie będzie tej walki również,ze względu na to iż Huck zapowiada III walkę z Afolabim lub przejście do ciężkiej co po ostatnich deklaracjach menadżera braci jest dziwne...


RE: Mateusz Masternak - Mastrangelo - 04-11-2012 11:50 PM

Pomijając nawet to o czym pisze Maynard, Jerome, nie uważam, żeby pokonanie Hucka zrobiło z Mastera gwiazdę. Mateusz mieszka w Polsce, ma Polskiego trenera i z tego co wiem, nie spędza całości treningów w Niemczech. Poza tym raczej nie zna Niemieckiego? Pokonanie idola Niemców na pewno przysporzyło by mu popularności, ale zrobiło gwiazdę? Raczej wątpliwe.


RE: Mateusz Masternak - AdamekFightPL - 05-11-2012 09:52 PM

Z jednej strony fajnie, że Master łatwo zdobędzie ten pas mistrza Europy, ale z drugiej czuje niedosyt... chce w końcu zobaczyć Mastera z kimś na prawdę dobrym.

Btw. Orientuje się ktoś może czy Arslan w walce z Aleksiejewem był w takiej samej lub podobnej formie co w walce z Huckiem?


RE: Mateusz Masternak - RSC-2 - 06-11-2012 06:07 PM

Jestem nieco zaskoczony stwierdzeniami wielu ,że Masternak nie ma szans zostać zbyt szybko gwiazdą i zastąpić Hucka.
Mastrangelo napisał nawet że pokonanie Hucka przez Masternaka nie zrobi z niego gwiazdy ,bo ma polskiego trenera , mieszka w Polsce itp.
Uśmiałem się z tych argumentów.
Jaki to problem zrobić z Masternaka Matti Mastermana dać mu gacie w barwach niemieckich i rozpoczynać walki przy niemieckim hymnie w narożniku z Ullim i z Wilfredem w pierwszym rzędzie na widowni.
Przecież nie byłby to pierwszy taki przypadek jeżeli chodzi o polskiego boksera.

A czyż Felix Sturm to nie jest Adnan Ćatić bośniackiego pochodzenia?
A czy Artur Abraham to nie Avetik Abrahamyan z Armenii?
A czy Marco Huck to nie Muamer Hukic z Serbii?
A czy Robert Stieglitz to nie Sergey Shtikhlits z Rosji?
A czy Alexander Dimitrenko to nie Oleksandr Dymytrenko z Ukrainy?
A Edmund Gerber to Niemiec czy raczej Kazach?
A czy w ogóle tam jest jakiś Niemiec?

Tam wszystko jest możliwe. Nawet to że Masternak nie zostanie mistrzem świata pokonując Hucka


RE: Mateusz Masternak - Mastrangelo - 06-11-2012 06:28 PM

Napisałem, że nie ma szans zostać gwiazdą w Niemczech z marketingowego punktu widzenia.
Sturm, Abraham, Huck, Stieglitz, Dimitrenko, Gerber to są naturalizowani Niemcy mówiący o Sobie jako Niemcach. Masternak to Polak walczący w Niemczech.


RE: Mateusz Masternak - Maynard - 06-11-2012 06:47 PM

Fantazjujecie. Niech on najpierw pokona tego Haapoję, do tego czasu pewnie wyjaśni się kwestia przyszłości Hucka (ja na miejscu Sauerlanda postawiłbym na walkę z Afolabim, bo jest do pokonania) i wtedy pogadamy.

Obecnie, Masternak jest idealny na undercardy - efektowny, pewny siebie, nie zawodzi. Jednak może upłynać ładnych kilka lat, zanim kibice w Niemczech zaczną go traktować jak "swojego". Póki co, nie ma opcji, żeby walczył w walce wieczoru. Ale jest to możliwe, co pokazuje przykład Hernandeza, który przecież nie zmienił nazwiska na Johann Paul Hermann...


RE: Mateusz Masternak - Pakman - 06-11-2012 06:51 PM

@Maynard

Hernandez nie jest znany w Niemczech. Walki wieczoru dostaje tylko dlatego, że ma pas mistrza. Dla przeciętnego mieszkańca Berlina jest kompletnym anonimem. Cunn też miał na gali Sauerlanda walkę wieczoru z Rossem.