Forum - BOKSER.ORG
Mateusz Masternak - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Mateusz Masternak (/thread-241.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Mateusz Masternak - AdamekFightPL - 01-10-2012 07:19 PM

Trzeba przyznać, że waga CW jest chyba jedną z najbardziej wyrównanych kategorii wagowych. Afolabi,Huck,Włodarczyk,Lebiediev,Masternak,Hernandez,Ross,Kołodziej, - to bokserzy mniej więcej na tym samym poziomie i każdy z każdym może wygrać lub przegrać.


RE: Mateusz Masternak - Szakal - 04-11-2012 05:59 PM

http://www.bokser.org/content/2012/11/04/223847/index.jsp

15 grudnia: Masternak - Haapoja o pas EBU.

Fina w akcji jeszcze nie widziałem, toteż ciężko mi się wypowiadać na temat potencjalnego przebiegu tej walki. W każdym razie teoretycznie zapowiada się ciekawy pojedynek.


RE: Mateusz Masternak - Mastrangelo - 04-11-2012 06:08 PM

Haapoje widziałem jeszcze w ciężkiej, gdy wyraźnie przegrał z Humberto Evorą. Teraz widzę, że zrzucił z 20 funtów, ale nie wierzę, że nagle się z klasycznego buma zrobiło nie wiadomo co, więc spodziewam się jeszcze łatwiejszej walki, niż z Quintero.


RE: Mateusz Masternak - RSC-2 - 04-11-2012 06:43 PM

Szkoda tylko że się zeszmacił podpisując kontrakt z sauerlandem.
Ale ciekawostką jest to ,że oficjalna strona sauerland Event nie wymienia Masternaka jako swojego zawodnika.

Czyżby mnie coś ominęło? A może nie traktują go poważnie i nie traktują jak swego.?


RE: Mateusz Masternak - Jerome - 04-11-2012 06:46 PM

@up
Może nie jest wymieniany bo jest tylko współpromowany przez Sauerlanda. Może nie jest w 100% ich zawodnikiem.


RE: Mateusz Masternak - Szakal - 04-11-2012 06:53 PM

To, że nie jest wymieniany na ich stronie to moim zdaniem nic nie znaczy.

@RSC-2
A co do tego, że "nie traktują go jak swojego", to też bym polemizował, bo Kalle zdaje się mieć do Masternaka naprawdę pozytywny stosunek (zobaczcie chociażby filmy z ważenia przed walką "Mastera" z Milesem).

Stwierdzenie "Szkoda tylko że się zeszmacił podpisując kontrakt z sauerlandem" ciężko jest mi skomentować... Mateusz u Sauerlanda ma lepsze warunki do trenowania niż w Polsce, zarabia większe pieniądze no i łatwiej mu jest o większe walki. Dla mnie podpisanie tego kontraktu to nie żadne "zeszmacenie", tylko mądra decyzja mogąca w przyszłości zaprocentować.


RE: Mateusz Masternak - RSC-2 - 04-11-2012 07:04 PM

Taką samą drogą mógł iść Adamek wiele razy kuszony propozycją niemiecką.
Nie skorzystał z tej możliwości i nie wiem czy stracił na tej decyzji.
Dlatego też nie można powiedzieć że Masternak zrobił dobry ruch.
Każdy wie że ten ruch był w interesie Gmitruka a nie Mastera.


RE: Mateusz Masternak - Mastrangelo - 04-11-2012 07:08 PM

Adamek miał sporo szczęścia, bo z tego co wiem przy Swojej pierwszej walce o tytuł, Briggs wcale nie miał walczyć z nim, ale jakiś rywal się wycofał w ostatniej chwili. Gdyby nie to, nie wiadomo ile by czekał na poważne walki.


RE: Mateusz Masternak - RSC-2 - 04-11-2012 07:10 PM

@Mastrangelo.

W życiu zawsze potrzebne jest szczęście


RE: Mateusz Masternak - Mastrangelo - 04-11-2012 07:19 PM

No dobra, ale nie możesz głosić, że dana decyzja była dla Adamka dobra, skoro to, że wyszło mu to na dobre, zaczęło się od szczęśliwego zbiegu okoliczności. Równie dobrze mógł przy tej samej decyzji stracić 2-3 kolejne lata, w końcu dostać title shot nie przeciwko Briggsowi, a przeciwko Dawsonowi i wtedy wyglądało by to inaczej.
To, że Masternak ma lepsze możliwości walcząc w Niemczech i to rozwoju i finansowe i jeśli chodzi o prowadzenie kariery jest oczywiste i można to zobaczyć po prostu po jakości rywali, jakich Masternak jest w stanie dostać walcząc w Swoim nowym bokserskim domu.