Forum - BOKSER.ORG
Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) (/thread-2363.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Krzych - 19-04-2015 05:33 AM

To że Sołdra jest zwykłym bumem to było przecież wiadomo, po prostu Kostecki był niczym więcej jak zwykłym pajacem w ich walce, a i tak walka była wyrównana.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - KrychuTMT - 19-04-2015 12:02 PM

Głażewski jest skończony, drugi raz obił go hobbysta. Brawo Miszkiń.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Sander - 19-04-2015 12:39 PM

Jackiewicz vs Szeremeta

Dużo zapowiedzi, wywiadów, nocników, a na koniec bardzo słaba walka Jackiewicza. Zero emocji, żadnej rundy nie zapisałem Jackiewiczowi, dobrze, że wygrał to Szeremeta,. bo jest młodszy i może się rozwijać, Rafał już dawno po drugiej stronie rzeki.

Sołdra

Kontuzja Sołdry wyglądała makabrycznie, on po tym ciosie mógłby walczyć dalej, ale ze złamaną kością nogi nie było takiej opcji. Niesamowity pech.

Miszkiń vs Głaz

W pierwszych rundach tej walki miałem wrażenie, że telewizor mi się załączył na tryb w zwolnionym tempie. Głażewski fatalny, poziom walki mocno przeciętny, obejrzałem ale nie ma nawet za bardzo o czym mówić. Dobrze, że wygrał Miszkiń, bo to fajny gość.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Wilczekstepowy - 20-04-2015 03:23 PM

Są gdzieś do obejrzenia te walki? Ja najbardziej mam ochotę zobaczyć walki Sołdra vs Machtejenko oraz Miszkiń vs Głażewski.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - saliman1 - 20-04-2015 05:54 PM

Sołdra - Matczejenko

http://www.filesupload.org/download-or-watch/6bb517312c0d7c60a8c0171e7fc7f2bd/2015-04-18_Andrzej_Soldra_vs_Yevgeni_Makhteienko.mp4


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Wilczekstepowy - 20-04-2015 06:39 PM

Niezły ten Matczejenko. Bardzo widowiskowy gość. Co do Sołdry to się zastanawiam, jak to możliwe aby zdrowy, młody facet złamał sobie nogę podczas walki bokserskiej. Fakt, źle stanął i otrzymał mocny cios ale czy to przypadkiem nie jest również wina zbyt słabego rozciągnięcia ciała albo słabych kości?


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Krzych - 21-04-2015 09:17 AM

Pewnie pije dużo mleka i wypłukał cały wapń z organizmu, heheBig Grin No ale ogólnie to źle stał i w momencie otrzymania ciosu stracił kompletnie kontrolę nad ciałem i cała masa upadku poszła na nogę, która się wtedy znajdowała w katastrofalnej w skutkach pozycji. Fakt że trochę pech, ale z drugiej strony na wynik walki to wpływu nie ma, bo to i tak była egzekucja. Jak tacy ludzie jak Sołdra czy Kołodziej trafiają do boksu i to jeszcze zawodowego to ja na prawdę nie rozumiem, przecież to wystarczy obejrzeć jedną rundę żeby stwierdzić "dobra gościu już starczy, idź do domu, bo zrobisz sobie krzywdę". Za uszy ich wyciągają do tego ringu i zmuszają do trenowania tego sportu czy co...