Forum - BOKSER.ORG
Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) (/thread-2363.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Martin - 17-04-2015 08:04 PM

Gorąco na dzisiejszych face to face i śmiesznie....akcja z nocnikiem mnie rozwaliła Big Grin.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - KrychuTMT - 18-04-2015 06:25 PM

To ja tylko powiem tak, chłopcy z Białegostoku wyjdą pospinani do swoich walk i dostaną w nich oklep.
Po wczorajszym ważeniu mam dwie nowe ksywki dla chłopaków z miasta Krzysia Z. Kamil "3,7% bf" Szeremeta oraz Paweł "odstaw hormon" Głażewski.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Martin - 18-04-2015 07:23 PM

Mam nadzieję, że chłopcy z Białegostoku polegną i pójdą w ślady Krzysia czyli....zostaną bramkarzami na dyskotekach.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - redd - 18-04-2015 08:27 PM

Średnio podoba mi się ten nowy nabytek Babilońskiego - Artiom Karpec. Wygląda jak mocno zubożała wersja Postoła. Biskupski zrobił mu trochę problemów i walka była dosyć wyrównana. Rzuca się w oczy to, że Ukrainiec jest wątły fizycznie i nie ma ciosu. Jak trafi na fizola trochę lepszego niż Mariusz, to będzie mieć strasznie ciężko. Widać było rdzę w poczynaniach Karpca, ale nie widzę w nim jakiegoś super potencjału.

Ale Machtajenko przetoczył się po Sołdrze - jestem trochę zaskoczony, wyglądało to jak egzekucja.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - redd - 18-04-2015 10:41 PM

Jackiewicz bezradny na tle Szeremety. Za mały, za stary, bez ikry - szkoda. Szeremeta wypadł pozytywnie, jednak mam świadomość że miał na przeciwko siebie zawodnika z 2 kategorii wagowych niżej, już po szczycie formy. Czekam na jego pojedynki z solidnymi rywalami z kategorii średniej. Na mojej karcie 99-91 dla Kamila.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Martin - 18-04-2015 10:42 PM

Szeremeta wygrał bezdyskusyjnie, stary Jackiewicz jak sam mówi już nie wróci...


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - kubala1122331 - 18-04-2015 10:51 PM

Widziałem jedynie werdykt Jackiewicz - Szeremeta i przeżyłem lekki szok. Nie żałuję, że nie oglądałem. Matthews z Luisem dali taką wojnę i pokaz ambitnej i emocjonującej szermierki na pięści, że to jest coś nieprawdopodobnego. Jeśli z walki dwóch waciaków są takie emocje, to co będzie w nocy? Kapitalna walka, koniecznie musicie ją nadrobić.
Werdykt też bardzo uczciwy, więc wszystko git Big Grin


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Martin - 18-04-2015 11:34 PM

Głażewski jaki dzisiaj słabiutki....szok.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - redd - 18-04-2015 11:49 PM

Głażewski - straszny regres, to obecnie poziom journeymana. Miszkiń zrobił swoje i wygrał b. wysoko na pkt. W sumie walka bez historii.


RE: Wojak Boxing Night (Gliwice, Legionowo) - Wietnam - 18-04-2015 11:53 PM

nie sledziłem gali, ale widzę po komentach że gala bez historii, cieszy zwycięstwo Miszkina nad bucem, .