Forum - BOKSER.ORG
Reputacja - tak czy nie? - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: FORUM.BOKSER.ORG (/forum-4.html)
+--- Dział: Pomysły i opinie (/forum-8.html)
+--- Wątek: Reputacja - tak czy nie? (/thread-2226.html)

Strony: 1 2 3


Reputacja - tak czy nie? - Sander - 05-01-2015 06:58 PM

Kilka razy podważaliśmy na forum sens istnienia punktów reputacji. Zapraszam do sondy w której sami możemy o tym zdecydować. Jeśli uznamy je za zbędne, to Maynard je zlikwiduje. Zapraszam do dyskusji również na inne tematy związane z działaniem forum.


RE: Reputacja - tak czy nie? - BESTIA - 05-01-2015 07:00 PM

Zjadłem psa, a kogo to obchodzi. Dla mnie mogą zostać, ale jeśli będziecie chcieli możecie też usunąć.

Ja chciałbym poruszyć pewną sprawę, mam przeglądarkę opery i nie wyświetla mi ikon pod postem: Wyślij prywatną wiadomość, Usuń post itd, macie tak samo>>??


RE: Reputacja - tak czy nie? - KrychuTMT - 05-01-2015 07:01 PM

Lubię cyferki.

@Bestia
Tak.


RE: Reputacja - tak czy nie? - Gogolius - 05-01-2015 07:14 PM

Bestia, tak. I na IE i na Firefoksie i na chrome : P
to juz z rok będzie ten błąd Wink

Co do punktów reputacji, mnie nie rażą. Jak byłem nowy na forum to pomagały w zorientowaniu się między użytkownikami, ale z drugiej strony 2-3 tygodnie obserwacji postów daje to samo ; )

Z drugiej strony nie widzę negatywów tego systemu.


RE: Reputacja - tak czy nie? - Sander - 05-01-2015 07:16 PM

Kilka osób argumentowało to jednak tym, że te numerki klasyfikują userów, że ten z 50 punktami jest "fajniejszy" niż ten co ma ich 10. Póki co idealny remis Tongue


RE: Reputacja - tak czy nie? - BESTIA - 05-01-2015 07:22 PM

Bardziej zainteresował bym się tym błędem z ikonkami, dodaj ankietę to się przekonamy co kto woli.

EDIT: Widzę ankieta już jest...


RE: Reputacja - tak czy nie? - KrychuTMT - 05-01-2015 07:29 PM

Mężczyźni kłamią, kobiety kłamią, liczby nie. Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Reputacja - tak czy nie? - redd - 05-01-2015 09:17 PM

Szczerze pisząc jest mi to obojętne. Jak ktoś chce, ten może dawać reputy, jak ktoś nie chce, to tego nie robi. Jeżeli faktycznie sporo userów ma z powodu punktów reputacji jakiekolwiek zgryzoty, to można to zlikwidować.

Choć w sumie nie rozumiem tego argumentu, że ten z 50 pkt jest fajniejszy, niż ten z 5... Nie spotkałem się na tym forum z dyskryminacją nowych userów, a wręcz przeciwnie. Nawet jeżeli pojawiają się użytkownicy, którzy zakładają konta po to, aby dowiedzieć się konkretnej rzeczy (metody treningu, buty do treningu, suplementacja, itp), to zawsze dostają odpowiedź.


RE: Reputacja - tak czy nie? - BMH - 05-01-2015 09:22 PM

(05-01-2015 09:17 PM)redd napisał(a):  Szczerze pisząc jest mi to obojętne. Jak ktoś chce, ten może dawać reputy, jak ktoś nie chce, to tego nie robi. Jeżeli faktycznie sporo userów ma z powodu punktów reputacji jakiekolwiek zgryzoty, to można to zlikwidować.

Choć w sumie nie rozumiem tego argumentu, że ten z 50 pkt jest fajniejszy, niż ten z 5... Nie spotkałem się na tym forum z dyskryminacją nowych userów, a wręcz przeciwnie. Nawet jeżeli pojawiają się użytkownicy, którzy zakładają konta po to, aby dowiedzieć się konkretnej rzeczy (metody treningu, buty do treningu, suplementacja, itp), to zawsze dostają odpowiedź.

Podpisuje sie od poczatku do konca pod tym co napisal kolega Redd.

Nikt nikogo nie zmusza do przyznawania punktow. Punkty sa o tyle dobre, ze zawsze mozna wejsc w historie tych punkcikow i zobaczyc, za co dany user dostal +. Czasami sa to malo istotne posty, ale czasami mozna odswiezyc sobie fajna dyskusje. Dodam jeszcze, ze ja osobiscie problemow z punktami nie mam i nie widze powodow by je kasowac.


RE: Reputacja - tak czy nie? - Maynard - 05-01-2015 10:13 PM

@Bestia, Gogolius

Nie mam żadnego błędu z ikonkami, u mnie wszystko wygląda elegancko, ale wiem, o czym piszecie, bo miałem to samo na Chromie na jednym z laptopów przed formatem. Także to jakiś syf w przeglądarce, nie na forum.

Co do punktów, poczekam na więcej opinii.