Forum - BOKSER.ORG
Oleksandr Usyk - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Bokserzy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Oleksandr Usyk (/thread-1501.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Oleksandr Usyk - Wilczekstepowy - 30-08-2015 03:19 PM

Przeoczyłem. Wink Nadrobiłem dopiero dzisiaj. Mullerowi udało się nawet zadać jeden cios w drugiej rundzie. Usyk podczas ataku niebezpiecznie się odkrył i Muller starał się to wykorzystać, tylko widać nie ma takiej pary w łapie aby taką okazję przemienić w bonusa. A tak poza tym to gość niczego pozytywnego nie pokazał. Usyk zrobił, co musiał zbytnio się przy tym nie wysilając. Faktycznie pora dla niego na kogoś mocniejszego. A co do Mullera to konieczny jest rewanż z Masternakiem u nas w Polsce aby Master mógł zmazać tą plamę. W sumie nie zawinioną przez niego ale za parę lat nikt już nie będzie pamiętał w jakich okolicznościach to się odbyło.

Kontekście Usyka komentatorzy wspominali coś tam o Głowackim. Kolejnemu się zapewne marzy walka z naszym rodakiem. Widać, że przez wielu dalej jest niedoceniany.


RE: Oleksandr Usyk - Wit - 30-08-2015 04:42 PM

Usyk zlał tego średniaka tak jak to powinien zrobić Master. Szkoda, że Polak się z nim tak cackał.


RE: Oleksandr Usyk - Wilczekstepowy - 19-11-2015 05:19 PM

Gdy przeczytałem Rodriguez to myślałem, że w końcu ktoś z czuba dla Usyka, bo tak jakoś mi się skojarzyło, że to jakiś kozak. Ale widzę, że Kubańczyk obijał w większości walk samych leszczy. Wątpię aby to akurat on miałby być weryfikatorem Ukraińca.


RE: Oleksandr Usyk - Hugo - 19-11-2015 06:11 PM

Ten Pedro Rodriguez nie jest zły. Widziałem go w walce z Abdusałamowem i pomimo szybkiej porażki trochę się w tym pojedynku pokazał. W każdym razie mocno bije i jakieś tam pojęcie o boksie ma. Dziwić mogą jego szalone wahania wagi. Z Abdusałamowem ważył ponad 110 kg, a 2 lata później zjechał do limitu półciężkiej (79,5 kg). Kawał cudaka, ale może być groźny.


RE: Oleksandr Usyk - Wilczekstepowy - 19-11-2015 09:42 PM

To w takim razie mam nadzieję, że postawi się Usykowi i da dobrą walkę.


RE: Oleksandr Usyk - Gogolius - 03-12-2015 07:53 PM

Obóz Usyka zaproponował Cieślakowi walkę w najbliższym terminie oferując rekordowe dla polskiego boksera 50 tysięcy dolarów. Polski obóz odmówił, a Wasilewski w komentarzu stwierdził, że na Polsacie pieniądze są też dobre, a na pewno bezpieczniejsze.

Czy Cieślak powinien wziąć walkę z Ukraińcem czy jednak dobrze zrobił odmawiając?


RE: Oleksandr Usyk - Wilczekstepowy - 03-12-2015 08:21 PM

Powinien brać. Wiedziałby na jakim jest poziomie. Zarówno on jak i Usyk. Wink Pilnują niektórzy tych zer w rekordzie niczym cnoty.


RE: Oleksandr Usyk - Wietnam - 03-12-2015 08:26 PM

Dobrze zrobił, gwarancja wpierdylu duża, niech jeszcze zaboksuje
na tym polsacie,propozycje jeszcze będą.


RE: Oleksandr Usyk - Martin - 03-12-2015 08:49 PM

Zdecydowanie za wcześnie dla Cieślaka na taką konfrontację. Jeśli kariera Cieślaka będzie się prawidłowo rozwijać to zarobi dużo większe pieniądze. Jest jeszcze młody, na rywali pokroju Usyka przyjdzie czas.


RE: Oleksandr Usyk - Wilczekstepowy - 03-12-2015 09:48 PM

Tu nie chodzi o kasę na tym etapie kariery. Ale uważam, że nawet taki ewentualny wpierdziel z Usykiem nauczy go o wiele więcej niż kolejne 10 walk.