Forum - BOKSER.ORG
Chisora vs Gerber - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Chisora vs Gerber (/thread-1313.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Chisora vs Bojcow? - Martin - 28-08-2013 06:12 PM

(28-08-2013 10:43 AM)Metzger napisał(a):  Bojcow powiedział, że potrzebuje walki na przetarcie przed Chisorą. Przeczuwałem, że do tego starcia nie dojdzie.

Prawdopodobnie jednak dojdzie, tyle że w innym terminie. Wcale nie dziwię się Denisowi, że przed ciężką walką z Del Boyem chce kogoś na przetarcie. Z drugiej jednak strony Bojcow w tym roku walczył chyba dwa razy więc może tak naprawdę nie chce się z nim bić? Pożyjemy zobaczymy.


RE: Chisora vs Bojcow - Sander - 28-08-2013 06:28 PM

Dwa razy i wyglądał fatalnie.
Obejrzyjcie te walki. Był powolny, ociężały i słabo fizycznie wyglądał. W tej formie Dereck robi go jak chce.


RE: Chisora vs Bojcow - Metzger - 28-08-2013 07:04 PM

Na allboxing.ru zauważyli, że Bojcow nie ma psychiki zwycięzcy. Nie czuje motywacji do trudniejszych walk, nie rozwija się i nic nie robi aby ten stan zmienić. Zachowuje się tak jakby dobrze mu było z karierą obijacza journeymanów.

Aha, i piszą, że podobno Bojcow w swoim czasie był striptizerem.


RE: Chisora vs Bojcow - RedHawk - 29-08-2013 10:30 AM

Coś mi się zdaje, że to ostatecznie Thompson będzie rywalem Chisory...


RE: Chisora vs Bojcow - Sander - 29-08-2013 10:45 AM

Mogliby Adamka dać dla Chisory. Ale Adamek niestety unika wyzwań.


RE: Chisora vs Bojcow - RedHawk - 29-08-2013 10:49 AM

Sander
Adamek to nie journeyman żeby przyjmował walkę, która odbędzie się za 3 tygodnie. Poza tym kolejną walkę stoczy na przełomie listopada-października i uwierz mi, że nie będziesz rozczarowany doborem przeciwnika.


RE: Chisora vs Bojcow - Error - 29-08-2013 10:52 AM

@RedHawk, a skąd masz tą pewność, że nie będzie rozczarowany doborem przeciwnika? ;>


RE: Chisora vs Bojcow - RedHawk - 29-08-2013 11:03 AM

Error
Mam swoje źródła informacji, przekonacie się wkrótce sami.


RE: Chisora vs Bojcow - Sander - 29-08-2013 11:14 AM

@RedHawk
Nie gadaj, że Grano wyzdrowiał Big Grin

Co do walki Dereck vs Adamek to oczywiście nie mam na myśli wrześniowej daty.

To naprawdę imponujące, że masz lepsze info niż taki Borek czy redaktorzy RP, orga itp bo milczą na temat planów Adamka. Marnujesz się..
Confused


RE: Chisora vs Bojcow - RedHawk - 29-08-2013 11:22 AM

Sander
Uwierz mi, że redaktorzy orga, Borek czy inni wiedzą na prawdę dużo, dużo więcej niż jest pisane na portalach bokserskich. Są takie rzeczy o który pisać nie wolno, lub takie, o których pisać nie wolno za wcześnie.