Forum - BOKSER.ORG
Kalenga vs Lebedev - Wersja do druku

+- Forum - BOKSER.ORG (http://forum.bokser.org)
+-- Dział: O BOKSIE SŁÓW KILKA (/forum-5.html)
+--- Dział: Nadchodzące pojedynki (gale) (/forum-19.html)
+--- Wątek: Kalenga vs Lebedev (/thread-2329.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Kalenga vs Lebedev - saliman1 - 11-04-2015 02:45 PM

@Gogolius

Tam nie było żadnego compuboxa, tylko dziwaczne ruskie statystyki na których zawsze wychodzi skuteczność powyżej 50% Big Grin


RE: Kalenga vs Lebedev - Gogolius - 11-04-2015 05:12 PM

Tak, te celność obu zawodników to już pomijam Smile

Lebedev po walce

"- Walka okazała się trudna. Rywal w drugiej połowie trochę osłabł, jednak czułem, że ciągle pozostaje groźny. Popełniłem pewne błędy, jestem samokrytyczny, lecz najważniejsze, że to moja ręka powędrowała w górę - kontynuował champion, który w czwartej rundzie po lewym sierpowym oponenta wylądował nawet na deskach.

- To był pierwszy nokdaun w mojej karierze i mam nadzieję, że ostatni. Nie będę opowiadał bzdur, że się poślizgnąłem czy coś w tym stylu. Musiałem do końca zachować ostrożność i trzymać go w dystansie - przyznał. Zapytany o ewentualny rewanż, odparł bez zastanowienia - Dlaczego nie? Za cztery miesiące będę gotów na następną walkę.

Przy tej okazji nie mogło również zabraknąć pytania o to, kto mocniej uderza, Kalenga czy Guillermo Jones? Rosjanin bez wahania wskazał na swojego wczorajszego przeciwnika. - Nie ma nawet porównania. Kalenga bije zdecydowanie mocniej niż Jones, a nawet mocniej niż Marco Huck, choć ten z kolei jest trochę bardziej przebiegły."


RE: Kalenga vs Lebedev - Joker - 15-04-2015 03:09 PM

Huck o werdykcie Charr-Dupas
- Ten werdykt nie jest w
porządku. Nawet remis byłby
denerwujący. Porównałbym to
wszystko do gola, jakiego Anglicy
strzelili Niemcom na
mistrzostwach świata w 1966
roku. Jako sportowcy musimy
niestety żyć z takimi decyzjami -
stwierdził Huck.
#beka


RE: Kalenga vs Lebedev - Krzych - 17-04-2015 04:41 PM

Powiedział człowiek, który przegrał co drugą obronę, a ani razu nie przegrał oficjalnieBig Grin