Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
05-02-2017, 05:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2017 06:05 PM przez Wietnam.)
Post: #4851
RE: Piłka nożna ogólnie
A Lechia w niedzielę u siebie o lidera z Jagiellonią,
zwycięstwo cenne na wagę złota przynajmniej narazie.

Leicester blisko strefy spadkowej,dwa punkty nad są. dziś też narazie do przerwy przegrywają u śiebie z MU United 0:2.

Sen mistrzowski już się skończył zaczęła się walka o
utrzymanie, straćili dwóch podstawowych graczy
po tytule i zaczęło się sypać.Kilku nowych dobrych
zawodników nie zaskoczyło.

A Kapucha często nie łapie się nawet na rezerwę, nie powołany na ligę mistrzów, chociaż dzisiaj z United jest jako rezerwowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2017, 11:02 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2017 11:06 AM przez Gogolius.)
Post: #4852
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak mi się dziś przypomniało, jakie tragedie przeżywało Leicester jeszcze kilka lat temu.
2:1, mieć karnego - starczyło utrzymać remis w dwumeczu i awansować, nawet nie trzeba było tego strzelać.
https://www.youtube.com/watch?v=38X7ho4E07w

kojarzycie to? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-02-2017, 08:43 PM
Post: #4853
RE: Piłka nożna ogólnie
20.45 na TVP 1 mecz 1/8 Finału pucharu Niemiec
Bayern vs Wolfsburg
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2017, 05:35 PM
Post: #4854
RE: Piłka nożna ogólnie
20 goli w sparingach, żadnej porażki, pozyskanie
perspektywicznego reprezentanta Ukrainy i zachowanie status
quo w formacji ofensywnej - to zimowy bilans Lecha. Kolejorz
tegoroczne występy w ekstraklasie rozpocznie w piątek w
Poznaniu, meczem z Termaliką. Początek o godz. 20.30.

Nachodzi pytanie ,Kubala czy naprawdę jest tak dobrze?
czego oczekujesz od Lechitów w rundzie wiosennej ?

Podobno jest problem z limitem obcokrajowców.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2017, 07:37 PM
Post: #4855
RE: Piłka nożna ogólnie
Błagam cię. 20 goli? Na papierze wygląda pięknie, ale przecież aż 16 z nich wbili Jarocie Jarocin i Elanie Toruń - czym tu się podniecać? Kiedy przychodziło do meczu z kimś, kto potrafi prosto kopnąć piłkę zaczynały się problemy. Miałem nieprzyjemność oglądać sparing z Ufą, więc wiem o czym piszę. W sparingach rewelacji nie było. 0-0 z Uralem, 1-1 z Ujpestem, 3-1 z Beore Stara Zagora. Naprawdę nie ma się czym podniecać. Ja na wyniki z Jarotą i Elaną nie patrzę, bo to drużyny na dzisiaj słabsze niż rezerwy Lecha.

Czy jest problem z obcokrajowcami? Pierwsze słyszę. Jest Tetteh, Kostiewicz i chyba Burić. Jasmin jest rezerwowym, Aziz też na ławce zaczyna, to w "jedenastce" gra tylko jeden zawodnik spoza Unii Europejskiej. Bez tragedii.

Oczekiwania? Wygrać Puchar Polski. To jest obowiązek. Najpierw w dwumeczu Pogoń Szczecin, potem Arka Gdynia bądź Wigry Suwałki - lepszej drogi być nie może. Da to Lechowi fajne trofeum na 95-lecie, a i w przyszłym sezonie pozwoli grać w pucharach trochę później. Mistrzostwa Polski nie oczekuję, no bo z czym do ludzi? O ile w środku pola Lech jeszcze potencjałem niewiele ustępuje Legii i Lechii, to o tyle w defensywie i na szpicy ma spore dziury. Kownacki ponoć świetnie prezentował się w sparingach, ale dopóki tego nie udowodni w lidze, nie ma co pisać, że to lepsza opcja niż Paixao, Kuświk czy Necid. O obronie już chyba tutaj sporo pisałem. Przed dzisiejszym meczem Lech ma do gry TRZECH gotowych obrońców. W takim dużym klubie jest to po prostu kryminał, którego nie mogę zrozumieć. Bednarek chory, Kadar poszedł do Dinama Kijów i zostają nam Kędziora, baaardzo przeciętny Lasse Nielsen i Kostiewicz (ponoć kapitalny w sparingach). Z Termalicą chyba zagra Wilusz, który jest za słaby na Lecha (0-1-8, kiedy on wychodzi w pierwszym składzie...). Na rezerwie są juniorzy Wasielewski i Puchacz oraz Dudka, który w 2016 roku zagrał 4 minuty. Nie no, na Ligę Mistrzów z taką defensywą!

Podsumowując, nie będę rozczarowany, jeśli Lech zajmie 4. miejsce. Po prostu na tyle teraz stać ten zespół. Legia i Lechia są dwa poziomy nad "Kolejorzem", a Jagiellonia prezentuje się bardzo podobnie. Inni są do ogrania. 3-4 miejsce i Puchar Polski; nie narzekałbym.

Swoją drogą, inauguracja Ekstraklasy w 2017 roku to jakaś katastrofa Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2017, 08:33 PM
Post: #4856
RE: Piłka nożna ogólnie
To pokazuje tylko przekłamanie mediów z których to
skopiowałem, zachwycali się bramkami Lecha
i jakie to kombinacje składają z pierwszej piłki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2017, 09:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2017 09:42 PM przez kubala1122331.)
Post: #4857
RE: Piłka nożna ogólnie
Clickbaity muszą być Wink Ale trzeba przyznać, że Lech całkiem fajnie się prezentuje na tle Bruk-Betu. 1-0 do przerwy i kilka rozegranych naprawdę fajnych akcji. Widać, że "Kolejorz" chyba najlepiej obecnie w Polsce prezentuje się w ataku pozycyjnym. Nieciecza gra czterema obrońcami, trzema defensywnymi pomocnikami, a jednak Lech dochodzi do sytuacji strzeleckich. Póki co, jestem podbudowany.

Oczywiście obrona gra bardzo źle i drżę za każdym razem, jak Termalica przekracza połowę boiska, no ale tego się spodziewałem. Bjelica robi fajną robotę, jeśli chodzi o ofensywę, z tyłu po prostu nie ma materiału na dobrą formację.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2017, 09:44 PM
Post: #4858
RE: Piłka nożna ogólnie
Bez Kadara obrona niepewna, Kownacki złoty chłopak
Lecha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2017, 09:54 PM
Post: #4859
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie ma co wyrokować po jednej połowie, ale ten Kostiewicz wygląda solidniej od Kadara póki co. Mnie bardziej o środek chodzi, para Nielsen - Wilusz to byłoby solidne zestawienie, ale maksymalnie dla jakiejś Korony Kielce czy Górnika Łęczna.

Kownacki chyba się trochę ogarnął, bo przez dłuższą chwilę odpłynął mu rozum. Solidniej wygląda fizycznie i od razu lepiej gra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2017, 12:41 AM
Post: #4860
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech vs Bruk-Bet 3:0 wszystkie bramki dla Lecha z karnych
Kownacki ,Marcin Robak i Darko Jevtić
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości