Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
24-09-2016, 01:02 PM
Post: #4331
RE: Piłka nożna ogólnie
Ponoć Hasi zgodził się tylko na pół miliona dolarów odprawy. Miałby to być ukłon w stronę Żewłakowa pod którym również palił się grunt, a któremu to właśnie Hasi zawdzięczał pracę na Łazienkowskiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2016, 03:45 PM
Post: #4332
RE: Piłka nożna ogólnie
Leśnodorski jednak oszczędzał, dla Legii potrzeba zagranicznego trenera z Charakterem,
ala Czerczesow co ustawi zawodników w szatni, Magiera za milutki poza tym
brak doświadczenia , 9 meczy w 1.Lidze z gigantem Zagłębiem Sosnowiec
trzeba też sobie przypomnieć jak Legia wcześniej rozstała sie z Magierą.
No cóż ale to nie nasz problem.

Manu vs Leicester 4:1

Smalling, Rashford, Mata, Pogba

Bardzo dobry mecz Pogby i przełamanie, United wszystkie bramki wbiło w pierwszej
połowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2016, 03:56 PM
Post: #4333
RE: Piłka nożna ogólnie
Też mi się wydaje, że oni na dziś dzień potrzebują wielkiego autorytetu, który pozwoli im się pozbierać nie tyle, co piłkarsko ale przede wszystkim psychicznie. Z drugiej strony mam nadzieję, że Magiera okaże się właśnie kimś takim, tak jak jakiś czas temu Nawałka okazał się właściwym człowiekiem dla naszej reprezentacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2016, 04:23 PM
Post: #4334
RE: Piłka nożna ogólnie
Sporting -Estoril 4:2 dwie bramki Bast Dost
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2016, 05:13 PM
Post: #4335
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja bym Magiery na starcie nie skreślał. Jest to trener z dobrym warsztatem, który wreszcie otrzymuje swoją szansę. Szanse, że wypali jest 50/50, ale na pewno jest to lepszy pomysł niż branie byle kogo z zagranicy, już nie mówiąc o polskim rynku trenerów (a padały nazwiska nawet Tadka Pawłowskiego...). Ja myślę, że pan Jacek wykona dobrą robotę, ale sam nie wiem czy to wystarczy, aby zaspokoić kibiców Legii. Przychodzi w piekielnie trudnym momencie, już we wtorek wyjazd do Lizbony na mecz ze Sportingiem. Co prawda wciąż najwięcej ma do zrobienia w strefie mentalnej drużyny, ale jakaś wysoka porażka we wtorek może strasznie utrudnić mu robotę.

Szkoda mi tylko Zagłębia Sosnowiec, które dało Magierowi prawdziwą szansę, ale z drugiej strony wiadomo, że ten klub to tylko filia Legii. Sądziłem też, że sam pan Jacek nie zgodzi się na szybki powrót do Warszawy po tym, jak został potraktowany jeszcze za kadencji Berga.

Też optymistyczniej spojrzałbym na trenera z zagranicy, ale też bałbym się, czy będzie w stanie szybko dotrzeć do drużyny w ogóle jej nie znając. Inna sprawa, że takie nazwisko jak Ryan Giggs, który ponoć zgłosił się do prezesów Legii, już samą swoją marką wzbudzałoby szacunek w szatni. No i Walijczyk pewnie zarabialby nieco więcej niż Magiera Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2016, 09:03 PM
Post: #4336
RE: Piłka nożna ogólnie
Widziałem przed chwilą fragmenty konferencji z Magierą i to, co mnie najbardziej zaskoczyło to to, że wyglądał, jak Michał Listkiewicz minus czterdzieści lat. Big Grin Widać, że gość jest bardzo zrównoważony, jeżeli chodzi o zachowanie to taki anty Janusz Wójcik. Bardzo bym chciał aby mu się powiodło ale będzie ciężko. Na pierwszy ogień Magiera zostaje rzucony lwom na pożarcie w Lizbonie. I tak dobrze, że nie w Madrycie. Dla polskiego trenera to debiut, jakich mało. Gdyby nie grobowa atmosfera to debiut marzenie a tak na razie to nawet lepiej nie myśleć, jak to może się wszystko zakończyć. Jeżeli Legia osiągnęłaby remis oznaczałoby to, że Magiera jest "cud-szkoleniowcem". Ale jak się skończy do 0-4 to i tak chyba wszyscy odetchną z ulgą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2016, 10:44 AM
Post: #4337
RE: Piłka nożna ogólnie
Dzisiaj debiut Jacka w LM, fajna historia, tydzień temu przygotowywał się w Sosnowcu do meczu pierwszej ligi a dziś gra w Lizbonie w Lidze Mistrzów.
Szczerze mówiąc to jak zupełnie nie jarał mnie mecz Legii z Borussią, tak teraz ze względu na osobę Magiery postaram się obejrzeć mecz ze Sportingiem.
Cudów nie oczekuję, bardziej niż wynik interesuje mnie poprawa w grze Legii jako całości - i liczę na nią. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-09-2016, 08:05 PM
Post: #4338
RE: Piłka nożna ogólnie
Już 15 minuta meczów w Ligii Mistrzów a jeszcze żaden z zespołów nie stracił bramki, nawet Legia. Smile

EDIT: Właśnie przed chwilą Real Madryt strzelił gola Borussii Dortmund. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2016, 12:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2016 12:58 AM przez Wietnam.)
Post: #4339
RE: Piłka nożna ogólnie
W drugiej połowie zdecydowanie Sporting spoczął na laurach, chociaż gdyby nie Malarz
to mogli by wbić z dwie bramki jeszcze po przerwie, wstydu takiego nie było jak
z Bvb, ale nie mają się cieszyć z czego Legiońisći 0-8 po dwóch meczach, a tu
teraz przyjdzie grać dwa mecze z rzędu z Realem i jeszcze z Bvb,
ile razy jeszcze Malarz będzie wyciągać piłkę z siatki? czy Legii w ogóle
uda się strzelić chociaż jedną bramkę? Patrząc na następne mecze to
wydaje się to bardzo mało prawdopodobne, dzisiaj nie było celnego strzału
na bramkę, gdy już Radović miał pozycję idealną do strzału, to kopnął ją
tak jakby podawał, turlała się po prostu, każdy teraz rozumie że Liga
mistrzów dla Legii to jest coś ala wyprawa turystyczna, aby kibice mogli
zobaczyć fajne stadiony, a sami piłkarze przybić piątki z Aubameyangiem,
Dostem czy Ronaldo, teraz muszą kompletnie skoncentrować się na lidze
aby sprawić swoim kibicom chociaż troszkę satysfakcji i zadowolenie,
bo dla ich sympatyków duże odstawanie od najlepszych w Lm na pewno jest
rozczarowujące, ale porażki w ekstraklasie z Łęcznymi czy Ruchami
są juz upokorzające, jak na mistrza kraju.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-09-2016, 06:43 PM
Post: #4340
RE: Piłka nożna ogólnie
Wczorajsza bramka Delaney'a to chyba jak dotąd najpiękniejszy gol w obecnej edycji LM, kto nie widział niech podziwia.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości