Piłka nożna ogólnie
13-09-2016, 08:00 PM
Post: #4281
RE: Piłka nożna ogólnie
(13-09-2016 07:29 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Jaka polska stacja w tym sezonie transmituje mecze Ligi Mistrzów?

Canal+, Canal+Sport, Canal+Sport 2, nSport+

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2016, 12:44 AM
Post: #4282
Barcelona pyknęła Celtic 7-0 a więc może nie będzie aż tak źle z Legią, bo Szkoci chyba teraz prezentują podobny poziom do polskiej drużyny.

Za to Milik bohaterem Napoli. Włosi wygrali 2-1 na wyjeździe z Dynamem Kijów po dwóch bramkach Polaka. Bramkę również strzelił Lewy w wygranym przez Bayern meczu 5-0 z Rostowem. Trochę słabo, jak na Lewego Wink Myślałem, że z Rostowem trochę więcej bramek pyknie. Wink
14-09-2016, 04:42 PM
Post: #4283
Wielu z was to młodzi ludzie, którzy nie pamiętają polskiej drużyny w LM.
Dla przypomnienia przed dzisiejszym meczem Legii z BVB, zobaczcie jak z ekipą z Dortmundu walczył dokładnie 20 lat temu na swoim stadionie Widzew.

14-09-2016, 08:08 PM
Post: #4284
Amatorzy jednak Kubala
14-09-2016, 08:10 PM
Post: #4285
Ja pierdolę, niech oni na kolanach wracają i przepraszają Czerczesowa. 19 minuta i 0-3. Meczu nie oglądam bo nie ma sensu ale właśnie przed chwilą zajrzałem na flashscore i o ile Borussia nie zacznie oszczędzać sił to myślę, że padnie jakiś ośmieszający Polskę rekordzik. Sad
14-09-2016, 08:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2016 08:59 PM przez Wietnam.)
Post: #4286
0-3 kibice Legii, Jazda z kurwami, ruhe Borussia, i kibole robią swoje..
Wstyd.

Najszybsze trzy gole do przerwy w historii Ligi Mistrzów17 minut, pierwszy rekord.

Sporting prowadzi 1:0 z Realem na Bernabeu.
14-09-2016, 09:30 PM
Post: #4287
(10-09-2016 02:26 PM)kubala1122331 napisał(a):  Dziś Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork, to będzie piłka na naprawdę wysokim poziomie!

Nie przesadzajmy z tą dwucyfrówką już. Borussia jakoś porażająco nie wyglądała w tym sezonie. Wygrać wygra, 2-0/3-1, ale sądzę, że nie wyżej. Nie róbmy z Legii amatorów, tym bardziej, że zapewne pokażą inny futbol niż w sierpniu (przynajmniej mam taką nadzieję)

Rzeczywiście pokazali inny futbol, Panie.
14-09-2016, 09:43 PM
Post: #4288
Nie wiem czy śmiać się czy płakać... Patrzę na statystyki - sytuacje bramkowe aż 30 do 7 dla Borussii - strzały na Bramkę 15 do 2 dla Borussii. Wynik meczu wszyscy znają...
14-09-2016, 10:06 PM
Post: #4289
Brak słów...

14-09-2016, 10:56 PM
Post: #4290
Ja jak czytam wywiad z tym trenerem to wydaje mi się, że jest po prostu debilem. Tego, co pieprzy po meczu oraz jego decyzji personalnych nie sposób zrozumieć. Na przykład dlaczego posadził na ławie najlepszego strzelca Legii a i zarazem całej Ekstraklasy. Teraz Niemcy piszą, że Legia nie nadaje się do Ligi Mistrzów. A gdzie nadaje się tak grająca Legia? Jej miejsce w szeregu w tym sezonie pokazywały już takie drużyny, jak Termalica, Arka, Łęczna i to tylko w trzech ostatnich meczach. Legia nigdy nie grała takiej padaki (nie chodzi mi tylko o ten mecz, bo go nie oglądałem, jedynie skromny skrót na razie) nawet, w którymś tam sezonie w latach dziewięćdziesiątych, gdy ocierała się o II ligę, gdyż nawet wtedy - pijani czy nie pijani - piłkarze mieli zaszczepione aby nikogo się nie bać i gryźć piach do ostatniej minuty gry.

Co do kiboli to później płacz, że piszą o nas gówniane teksty w całej Europie.