Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-08-2016, 10:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2016 10:56 AM przez kubala1122331.)
Post: #4181
RE: Piłka nożna ogólnie
Napastnik musi umieć znaleźć się w świetnych sytuacjach. Milik ma naprawdę rzadko spotykany talent do wypracowywania sobie stuprocentowych szans (tego nie da się nauczyć, to trzeba mieć). Jest jeszcze młody, poprawi skuteczność (bo to można poprawić) i będzie niesamowitym goleadorem.

Nie linczujmy go tak za to Euro. Swoim golem wygrał nam mecz z Irlandią Północną, wytrzymał presję w rzutach karnych ze Szwajcarią i Portugalią. Oczywiście, dużo sytuacji zmarnował, ale gość ma dopiero 22 lata, a wymagano od niego chyba wygrania Euro w pojedynkę. Ja tam Euro w jego wykonaniu oceniam na delikatny plus. Tak sobie myślę, że mając w ataku takie duo jak Lewandowski i Milik naprawdę możemy awansować na te mistrzostwa świata w Rosji Smile

Kogo widzicie w Kazachstanie w środku pola obok Krychowiaka? Nawałka nie powołał Mączyńskiego, więc będzie zapewne szukał nowych rozwiązań. Ja stawiam, że wreszcie postawi wszystko na Zielińskiego z nadzieją, że ten odpali tak samo jak w klubach. Jemu jest potrzebne zaufanie i wierzę, że przez długi czas będziemy mieli znakomity środek pola złożony z dwójki kapitalnych zawodników. Innych alternatyw bardzo nie widzę. Chyba, że Tomek Jodłowiec, silny fizycznie zawodnik może być bardzo cenny w walce z agesywnie usposobionymi, silnymi fizycznie Kazachami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2016, 11:27 AM
Post: #4182
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:ewandowski i Milik naprawdę możemy awansować na te mistrzostwa świata w Rosji Smile

Co Ty w ogóle piszesz? Wink
Przecież jesteśmy żelaznym faworytem naszej grupy i jak nie wyjdziemy z pierwszego miejsca to będzie mała niespodzianka.

Z resztą pełna zgoda, euro w wykonaniu Milika dobre (nie bardzo dobre, ale też nie jakieś fatalne).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2016, 11:36 AM
Post: #4183
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja tam tego tak optymistycznie nie widzę. Mamy ciężką grupę i jej wygranie będzie trzeba uznać za sukces, a nie za oczywistość Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2016, 11:52 AM
Post: #4184
RE: Piłka nożna ogólnie
Grupa wbrew pozorom nie jest łatwa i nikt się przed nami nie połozy. To będą trudne eliminacje, ale jeśli wszystko zagra to powinniśmy awansować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2016, 12:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2016 12:30 PM przez Wietnam.)
Post: #4185
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no , Rumunia, Dania, Czarnogóra to nie są leszcze
stawiam moje buty że spośród 6 meczy z nimi, na pewno
przytrafi się nam porażka, czy to w Kopenhadze czy Bukareszcie.
Faworyci grupy to Polska, Dania i Rumunia, Czarnogòrcy mogą
zrobić niespodziankę, mają dobry skład i każdy wie jaki
trudny teren u nich jest, mowa o kibicach oczywiście.


Co do Milika, trener Napoli Maurizio Sarri,po wczorajszym meczu. :

Milik naprawdę zaimponował mi jako człowiek i piłkarz. Robi wszystko, by się zaaklimatyzować, próbuje nauczyć się języka i wszystko przychodzi mu szybko - powiedział Sarri tuż po meczu z Milanem.

- Czy jest nowym Higuainem? Nie, jeszcze za wcześnie na takie porównania. Nie można stawiać w jednym rzędzie snajpera światowej klasy i 22-latka, który dopiero zaczyna swoją przygodę. Mimo to sądzę, że Milik zrobi wielką karierę - nie ukrywa trener Napoli.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2016, 12:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2016 12:33 PM przez kubala1122331.)
Post: #4186
RE: Piłka nożna ogólnie
Ta grupa jest o tyle fajna, że spokojnie jestem w stanie wyobrazić sobie każdy rezultat w każdym meczu. Taki wyjazd do Kazachstanu musimy wygrać, bo istnieje dużo prawdopodobieństwo, że straci tam punkty Dania czy Rumunia. A już taka Armenia czy Czarnogóra będzie groźna zarówno u siebie, jak i na wyjeździe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2016, 12:51 PM
Post: #4187
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja się cieszę też że w końcu nie ma w naszej grupie oguròw typu San Marino czy Giblartar,
oczywiście to pewne zdobywanie punktów, ale te mecze z nimi są strasznie nudne,
i bez wartościowe, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2016, 02:13 PM
Post: #4188
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja nigdzie nie napisalem, ze nie przytrafi nam sie porazka. Ba, nawet sie jej spodziewam. Co nie zmienia faktu, ze na papierze jestesmy polke wyzej od Rumunii (patrzac na to co pokazali na Euro). Czarnogora nie jest taka mocna jak 4 lata temu, gdy mierzylismy sie w el. MS 2014. Dania w przebudowie.
Mysle ze grupa eliminacyjna do Euro2016 byla porownywalna a nawet ciut trudniejsza. Nie uwazam zeby Irlandia byla slabsza od Rumunii a Szkocja od Czarnogory, o Niemcach nie wspominajac.

Jasne, kazda grupe mozna przegrac, miec bilans 3-6-1 i z 15pkt zajac trzecie miejsce za Rumunia z 16pkt i Dania z 18, ale wg mnie jestesmy faworytem tej grupy. Nie jakims zelaznym, ale jakbym dzis mial typowac kto wygra nasza grupe to wskazalbym Polske.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2016, 02:20 PM
Post: #4189
RE: Piłka nożna ogólnie
Jednym słowem trzeba zająć pierwsze miejsce ,bo przeciwnik z barażòw może być trudniejszy
niż ci których mamy w naszej grupie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2016, 05:12 PM
Post: #4190
RE: Piłka nożna ogólnie
Ta grupa jest chyba słabsza niż ta w eliminacjach do Euro 2016, ale my nie jesteśmy jeszcze taką potęgę, żeby je regularnie wygrywać. Inna sprawa, że @Gogolius ma rację. Patrząc na składy, jesteśmy na ten moment najsilniejsi. Ja się jednak trochę boję, że popadlismy za bardzo w hurraoptymizm i to wszystko pięknie pieprznie Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości